Menu

Umiesz jeździć na nartach?

Od pewnego czasu moja Lenka wierci rodzicom dziurę w brzuchu, że marzy o tym, aby nauczyć się jeździć na nartach. Muszę się przyznać, że w mojej rodzinie narciarstwo do sportów rodzinnych nie należy, ale córa jak chce, niech się uczy. Na ferie pojedzie zatem na obóz narciarski. Ja na nartach nie czuję się jak ryba w wodzie i muszę przyznać, że nawet nie jest mi z tym źle. Mam natomiast znajomą, która wręcz nie wyobraża sobie zimy bez jazdy po stokach i co roku wyjeżdża w góry. A Ty umiesz jeździć na nartach?

Ania
 887  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport narty

Odpowiedzi

amalka
Nie i nie ciągnie mnie do tego. Nie cierpię zimy, nie cierpię śniegu a już z pewnością nie cierpię lądować nań tyłkiem upadając :) Narty to nie moja bajka, za to rodzice (szczególnie tato) często "szusują".
mammma
nie, nie umiem. w mojej rodzinie nikt nie jeździ. bliżej mi do morza, niż do górskich stoków.
korek221
umiem i lubię narty chociaż nie cierpię zimy;)Stoki mam 'pod bokiem" bo mieszkam w Szczyrku.
iwona1985
Umiem Ja i mój mąż. Chętnie jeździmy na narty. Córcia(4,5 roku) już w tamtym roku uczyła się i bardzo jej się to spodobało.
babooshka
nie, ale wszystko przede mną:)
Ania111990
Nie umiem ale chciałabym się nauczyć
halina21
jako dziecko jeździłam na nartach ale teraz jakoś mam inne sprawy i sprzętu tez nie mam odpowiedniego może jak dzieci podrosną i będą chciały to całą rodzinką poszusujemy :)
goskapolak
Również nie wyobrażam sobie zimy bez nart.W Bieszczady mam godzinkę jazdy więc w każdy weekend jeździmy a w ferie w jakieś wyższe góry- Alpy albo Tatry Wysokie.
Córka jeździ z nami odkąd zaczęła dobrze chodzić.
Mnie od jakiegoś czasu nudzą już narty i razem z córką próbujemy snowboardu.Jej wychodzi już całkiem dobrze- ja uczę się dopiero trudnej sztuki wciągania się na orczyku:)))
renata29
Nie umiem i nie mam zamiaru się uczyć.Ze sportów zimowych to jedynie bałwana mogę ulepić :D
goskapolak
Aha- w ramach reklamy- narty świetnie robią na uda i zadek a snowboard dodatkowo na brzuszek.
Przyznam,że wolę to niż nudny jogging,aerobic czy siłownię.
irekzboralski
nie umiem
kololovanka
ja nie przepadam za nartami, zdecydowanie nie lubię sportów zimowych. niemniej, jeśli chodzi o ciepłe ciuchy na takie wypady, to fajnie sprawdza się owcza wełna. coś takiego jak w woolpower. grzeje jak sam diabeł, mogę polecić, bo w żeglarskim towarzystwie nagminnie się tego używa :)
ada410
Nie umiem :-))
daryjka87poznan
NIE UMIEM.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.