Menu

uniwersytet dziecięcy

chciałam się podpytać, czy ktoś posyłał swoje dziecko do takiego uniwersytetu? Ja właśnie znalazłam coś takiego w swojej okolicy i zastanawiam się czy warto. Co prawda mój synek jest jeszcze trochę za mały, ale jak skończy 6 lat to mogłabym go posłać. tylko zanim zapłacę czesne chciałam się podpytać czy macie doświadczenie z tego typu rzeczami. Oferte mają całkiem fajną. Czy któraś z mam posyłałą może swoje dziecko na taki lub podobny uniwersytet dziecięcy?

Uniwersytet dziecięcy Unikids - uniwersytet dla...

Uniwersytet dziecięcy Unikids - uniwersytet dla dzieci, zajęcia dla dzieci bielsko

bolkowamama
 245  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie uniwersytet dziecięcy

Odpowiedzi

amalka
Mój Krzysio jest "studentem". Rewelacyjna sprawa! W prawdzie koszta nie są małe- czesne w okolicach 160- 170 zł za semestr + opłaty za warsztaty (jakieś 100 zł miesięcznie, jeśli korzysta się ze wszystkich) ale warto. Junior otrzymał indeks, koszulkę, plakietkę... Dumny że łoj! (grins) Uczestniczył już w wykładach o wybuchach wulkanów i o geometrii fraktalnej, oraz w warsztatach o atramentach roślinnych, o żyjących dinozaurach, o pająkach, w poświęconych robotyce (były już trzy z tego działu i te najbardziej Krzysiowi odpowiadają; uczył się programowania komputerowego, konstruowania robotów...) Do tego projektował bombkę na choinkę i przenosił wzór na ową (wisiała na honorowym miejscu) Z zajęć i wykładów wychodził ZACHWYCONY!

Jak dla mnie- rewelacyjna sprawa!

Wpisz sobie UNIKIDSw przeglądarce i kliknij w wybrane miasto. Są wyliczone zajęcia, są opisy, jest galeria... W Uważam, że warto (kciuki)
amalka
Aaaa... już podałaś link (grins)
Ja polecam.
amalka
U nas słychać salwy śmiechu lub inne reakcje typu WOOOOW... Myślę, że sporo zależy od wykładowcy (grins) Tutaj masa jest młodych a i starsi są (mówiąc kolokwialnie) z jajem. Obserwowałam dzieciaki przez szklane drzwi, widziałam z jaką pasją "nauczyciele" przekazywali swoją wiedzę... Nie żałuję ani grosza wydanego na zajęcia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.