Menu

upadek z łóżka

dziewczyny, moje 5 miesięczne dziecko upadło dziś z łóżka, nie wiem umarłam prawie, płacz i tak dalej, wszystko jest niby w porządku, ale boje się, że mogło się coś stać, nie wiem czy nie isc do lekarza.....

grosia
 1200  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie upadek z łóżka

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Ale jak upadło , tzn na głowę czy plecy, widziałaś ten upadek ? Jej, trzeba uważać i nie zostawiać tak małego brzdąca samego na łóżku . Obserwuj , gdyby coś się działo jedź do lekarza.
Beatka9316
Nie możesz już zostawiać takiego dziecka samego na łóżku... Wiadomo takie dziecko jest bardzo ruchliwe i umie się bez problemu przewracać z pleców na brzuszek i z brzuszka na plecy więc to wystarczy ułamek sekundy i dziecko może spaść... Obserwuj dziecko w razie jakiegoś innego zachowania udaj się jak najszybciej do szpitala !!
grosia
wiem dziewczyny dosłownie na chwilę ją zostawiliśmy :( nie wybacze sobie tego, nie widziałam upadku... tylko trzask, łóżko jest w sumie niskie, ale jak przybegłam to leżała na pleckach tak :( chyba ide do lekarza, bo nerowo nie wytrzymam
amalka
Ale gdzie dziewczyna napisała, że dziecię samopas zostawiła? Mnie Krzysio też bęcnął z tapczanu a klęczałam obok niego. Sięgnęłam po pieluszkę a mały myk na boczek i już leżał na dywanie. Zawału omal nie dostałam...

Wiele mam/ tatusiów opisać może podobną sytuację, więc nie krytykujcie tak nie znając sprawy do końca (pokoj)

@Grosiu jeśli się martwisz- podejdź na izbę przyjęć. Będziesz spokojniejsza.
Beatka9316
Wiadomo to się każdemu może przydarzyć moja mała też ostatnio prawie by mi spadła... Ale na szczęście nie spadła ale malutko brakowało.. Nie możesz zostawiać dziecka już samego będziesz wiedziała na przyszłość jak odchodzisz wkładaj do łóżeczka ja tak robię od momentu jak by mi moja prawie spadła.. Jak się bardzo denerwujesz to jedź do lekarza..
grosia
wiem dokładnie już teraz napewno będę wkładała do łóżeczka :(
Beatka9316
Grosia a o której godzinie był ten upadek ? Nie martw się na zapas !! Na pewno nic się stało
mateuszowa
Idz do lekarza!
W takiej sytuacji,Ty się jeszcze zastanawiasz czy iśc?

Ja tez miałam podobny przypadek,poszłam,zbadali córke a pomimo tego,że nic jej nie było przeżywam to do dziś.Potem będziesz miała żal,że nie poszłaś.
amalka
Oooo a jednak napisała... Równocześnie ze mną... Cofam moje słowa- W ŻYCIU NIE ZOSTAWIŁAM KRZYSIA SAMEGO NA TAPCZANIE.
kama86
Jesli chcesz byc spokojna i upewnic sie ze nic sie nie stalo to idz do lekarza.. Obserwuj malca,jesli dziecko nie jest placzliwe nie wymiotuje,jego zachowanie nie pokazuje ze cos go boli,to znaczy ze nic mu sie nie stalo..
lola86
JA chciałam szybko odłożyć małą bo czułam że robi mi się słabo . I bęc razem z nią , maż przybiegł nie wiedząc które ratować . Małej się ulał ale ja narobiłam wrzasku że to wstrząs mózgu . Na szpital , ale tam na szczęście była opanowana lekarka . Okazało się że małej nic nie ma , a ja stłukłam żebra i robiłam głowę o łóżeczko (bach) Jak cię coś nie pokoi to jedz na izbę przyjęć . Ale pamiętaj czasem nerwy biorą górę i wyolbrzymiamy problem .
niki30041988
Moja Emi fiknęła mi z tapczanu jak miała 4 mc (w tedy potrafiła sprawnie przekręcać się z brzuszka na plecki i odwrotnie) zasnęła na tapczanie, ja poszłam do łazienki pech chciał, że obudziła się w tym momencie, nic się na szczęście nie działo.
Anemona
ja młodą jak musiałam zostawić chwile samą to lądowało na podłodze. Myśle ze nic jej nie będzie tylko obserwuj czy nie wymiotuje. Jak kuzynowi dziecko spadło z łóżka to pojechał na pogotowie, zostawili go na dwa dni na obserwacji. Nic mu nie było.
karolincia
Moja też bęcneła z łóżka jak miała około pół roczku pojechaliśmy na pogotowie nic się nie stało ale kazali obserwować dziecko przez 24 godziny zwracać uwagi czy dziecko nie jest za bardzo ospałe czy nie wymiotuje i czy nie zachowuje się inaczej niż normalnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.