Menu

upał...duchota.....hmmm

czy przeszkadza wam upał???doskwiera wam???czy wręcz przeciwnie możecie siedzieć godzinami na dworze nawet w największe upały???

kiedy wychodzicie z maluchami w których godzinach...przestrzegacie zasad że od 12 do 15 16 nie powinno się wychodzić z dziećmi jak nie ma potrzeby....bo wtedy jest najgoręcej itd.....


ja osobiście nie trawię upałów męczą mnie i czuję śię źle,wychodzęrano a potem późnym popołudniem 17 a jak jest u was???

smerrfetka
 628  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

słońce spacery lato upał

Odpowiedzi

JUTI
w12-15 to moja śpi,lubię upały jak jestem nad wodą i ogólnie to lubię gdy jest ciepło ale bez przesady,bo co za dużo to nie zdrowo(grins) .
dyska29
ja rowniez nie znosze upalow mecza mnie .Ciagle bym spala ,brak mi sil a ze mam wysokie cisnienie odczowam to zle Godzin wychodzenia z dzieciakami staram sie przestrzegac i rowniez albo bardzo rano albo poznym popoludniem niestety w domu tez mam duchote choc okna otwarte non stop a przeciagu zrobic nie moge ze wzgledu na synusia(smutna)(nigdy)
ADAMSKA98
JA NIECIERPIE TAKICH UPAŁÓW I Z DZIECKIEM WYCHODZE RANO ALBO PO 17TEJ
emiliab
Ja też bardzo źle znoszę upały, na dwór wychodzimy rano, o 11 nie ma po nas śladu na dworze, później to dopiero po 17. Dla mnie najlepsza temp. na dworze to 25 st. powyżej to koszmar, jestem ospała, spowalniam tempo i nic mi się nie chce.
aisyrk3017
moja mała śpi od 12 do 15 wiedz wychodzimy koło 16 juz takiego upalu nie ma ....ale jak na basenie jesteśmy to dzieci mają kocyk w cieniu ....mimo to upałów nie lubie ......
irekzboralski
nie cierpie takich upałów....
Nicoletta
lubie upał i słońce jak siedzę w basenie i się chłodzę a tak to nie nawidzę jak jest taki skwar bo nie mam sił na nic i mi się odechciewa wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(pout)(pout)(pout)
mama1208
a ja jestem w dziewiątym miesiącu ciąży i chociaż nie za wiele przytyłam to i tak daje mi się ostro we znaki ten skwar
jest okropnie, teraz też siedzę przed komputerem bo nie mogę zasnać tak gorąco ...
(nigdy)(pout)
Madzik8889
My to nawet już od 10 nie wychodzimy!!!!nie znosze upałów wole jak jest tak gdzieś 15 stopnie niż 30(smutna)
Magdzik
Ze wszystkich rzeczy to nie cierpię właśnie takich upałów(nigdy) Wychodzimy rano albo po południu po 16. Bardzo rzadko w południe, ale czasami jak muszę wyjść to niestety idziemy
niunia89
ja jestem w 27 tyg i jakoś niezbyt dobrze się czuje w takie upały...lubię ciepło ale teraz jakoś mi przeszkadza to...być może przez to że przytyło mi się prawie 10kg i jest dużo ciężej niż zawsze...ja wolę wyjść popołudniu kiedy jest troszkę chłodniej i nawet milej jest wtedy przespacerować się choćby na zakupy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.