Menu

Uprawiałaś sport będąc w ciąży?

Drogie NetMamy, chciałam Was dzisiaj zapytać, jak to było u Was z aktywnością fizyczną w ciąży. Uprawiałyście sport? Jak często i jak intensywnie? Co prawda mówi się, że trochę ruchu w ciąży może tylko pomóc, jednak wszystkie wiemy, jak to jest - czasem niełatwo się przezwyciężyć. Ja starałam się, przynajmniej w pierwszych miesiącach ciąży zawsze się trochę poruszać, choćby to była tylko krótka gimnastyka. A jak To było Ciebie? Ćwiczyłaś? Opowiedz, jak to było u Ciebie ze sportem w ciąży!

Ania
 792  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Czas wolny i Sport ciąża sport

Odpowiedzi

amalka
Nie mogłam ze względu na zagrożoną ciążę oraz z innego powodu. Oczywiście spacerowałam ale o innych formach aktywności musiałam zapomnieć. Nooo chyba, że ćwiczenia kegla można wliczyć :)
emiliab
Jedynie spacery.
Kordelia
Sportów nie uprawiałam, jedynie ćwiczyłam i spacerowałam :)
sara7777
spacery i basen
karolcia514
dużo spacerowalam
mammma
nie ćwiczyłam. gimnastykę miałam po porodzie, przy dziecku.
renata29
Nie ćwiczyłam przed ciążą to tym bardziej w ciąży nie zaczynałam.A ostatni trymestr musiałam leżeć więc zaniechałam jakiejkolwiek aktywności fizycznej.
natuuusia19
jakis typowych cwiczen dla kobiet w ciazy nie uprawialam. mieszkam na 4 pietrze bez windy iec wydaje mi ise, ze niezla aktywnoscia fizyczna bylo pokonanie ponad 100 schodkow kilka razy dziennie. poza tym duzo chodzilam. jedynie ograniczylam aktywnosc fizyczna po pierwszej wizycie w szitalu ale o na zalecenie lekarza. jednak nie wylegiwalam sie w lozku. w koncu ciaza to nie choroba:d
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.