Menu

Urlop w kwietniu albo w październiku

Mamy z mężem dylemat odnośnie urlopu. U niego w pracy zapowiedzieli już pracownikom, że w okresie stricte wakacyjnym nie mają co liczyć na urlop i tym sposobem w grę wchodzi u nas kwiecień albo październik. Nie wiem kiedy lepiej jechać i gdzie o takiej porze... możecie coś doradzić? My zwykle spędzaliśmy wakacje nad naszym morzem raz byliśmy w grecji, ale te miesiące to raczej odpadają. Będę wdzięczna za pomysły i sugestie

Pixelka
 2106  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

kwiecień urlop

Odpowiedzi

ODYNIECKA
Ja też bym pojechała w góry w październiku i o każdej innej porze doku też:)
alinagj1o2
Ja bym też wybrała góry w październiku.Tym bardziej że najczęściej jeździliście nad może,to tak dla odmiany.Ja po 2 latach nad morzem też wybieram się na urlop w góry.
kapar
DARŁÓWKO nad morzem jest o tej porze (od ok. pażdziernika do kwietnia) prawie wyludnione, ciche i spokojne. Szerokie, piaszczyste plaże skłaniają do długich spacerów połączonych z wdychaniem jodu. Na plaży można spędzić miło czas uprawiając sport - bieganie, nordic walking; dzieci mogą bawić się lepiąc zamki z piasku.

Ten kto lubi wędkować będzie miał ku temu wiele okazji np. można wybrać się na specjalny wędkarski rejs kutrem.

A w chłodne dni można wybrać się do aquaparku i popływać w podgrzewanej naturalnej wodzie morskiej.

W centrum Darłowa (ok. 3 km. od plaży) można zrobić zakupy w otwartych przez cały rok sklepach i punktach usługowych oraz pójść do kina lub zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich.

Na nocleg można zatrzymać się w położonej blisko plaży "JASKÓŁCE", która oferuje apartamenty oraz pokoje z łazienkami i TV. Tel. 094 314 54 99 Tel. kom. 0 512 326 094 jaskolka.darlowo@wp.pl wczasydarlowko.pl.tl
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.