Menu

Urlopy macierzyńskie i wychowawcze

Czy po urodzeniu dziecka wykorzystałyście cały urlop macierzyński i wychowawczy? A może po macierzyńskim od razu poszłyście do pracy? Opowiedzcie kto po zakończeniu się urlopu macierzyńskiego zajmuje się dzieckiem? Czy miałaś możliwość pozostania z dzieckiem, czy sytuacja zmusiła cię do powrotu do pracy? Co myślicie o urlopie tacierzyńskim i czy zamieniłybyście się z partnerem? Podzielcie się swoim zdaniem na ten temat.

Ania
 1491  7

Odpowiedzi

martnow82
Po macierzyńskim poszłamod razu do pracy.
daryjka87poznan
Macierznki, urlop wypoczynkowy a teraz jestem na wychowawczym.
Achcha
z pierwszym dzieckiem wykorzystałam cały wychowawczy i b. się z tego cieszę, teraz nie mam urlopu wychowawczego bo w trakcie skończyła mi się umowa ale dopóki jakoś przędziemy to nie idę do pracy bo chcę być co najmniej 2 lata z synem w domu;
jestem niechętna żłobkom i swojego syna wolę oddać już "odchowanego" do przedszkola
Jaga80
ja w pełni korzystam-byłam na macierzyńskim a potem na wychowawczym,w między czasie zaszłam w ciążę i znów od nowa-macierzyński i obecnie jestem na wychowawczym.Bardzo sobie cenię ten czas jaki mogę poświęcić moim dziewczynkom ponieważ wiem,że te dni tak szybko przemijają i nigdy już się nie powtórzą.
aniol
wykorzystaam i macierzynski i wychowawczy teraz jestem poszukujaca pracy bo maly poszedl do przedszkola,czy bym sie zamienila gdybym miala lepiej platna prace moze tak ale ten czas spedzony z synkeim byl nawspanialszym czasem jaki mialam w zyciu mimo braku pieniedzy i tego ze bylo bardzo ciezko niezaluje ze bylam z malym w domu tymbardziej ze 1. 5 roku karmilam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.