Menu

Uroczystości rodzinne – przyjemność czy horror

Jak wyglądają u Was uroczystości rodzinne? Czy cieszycie się na spotkanie z innymi członkami rodziny? Czy zawsze przebiegają one w przyjaznej atmosferze, czy też może macie za sobą taką uroczystość, podczas której wszystko było nie tak?

Ania
 1295  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina

Odpowiedzi

carla1978
Ja też nie znoszę takich rodzinnych spotkań. Sztuczna atmosfera, sztuczne uśmiechy. Jak tylko mogę unikam takich spotkań jak ognia
hogata
A ja bardzo lubię spotykać się z moją rodziną. Na szczęście nie ma nigdy "sztucznej atmosfery" o której pisały moje poprzedniczki. Fakt, że moja cała rodzina mieszka w innym mieście i te spotkania nie są zbyt częste. Ale jak już sie spotykamy to nie możemy się "nagadać" i sobą nacieszyć.
ewela
A ja różnie zależy w kim - bo rodzinka to pojęcie dość szerokie. Z mojej strony rodzinka jest malutka i rozrzucona po całej polsce więc te spotkania są miłe - ale to chyba zawsze tak jest, że lepsze jest to czego nie ma na co dzień :) Natomiast rodzinka męża mieszka w pobliżu i jak pojawiły się dzieci to u nas były istne pielgrzymki bo pierwsze bliźniaczki w rodzinie a ja byłam zmęczona, nie miałam czasu na pranie, mysie prasowanie nie mówiąc już o robieniu kawki i herbatki dla setnej odwiedzającej ciotki! I od tego czasu to najchętniej bym się zamknęła w domu i udawała, że mnie nie ma. Zero wyczucia i zrozumienia, że też czasem potrzebuję spokoju. Wiem że odbiegłam trochę od tematu uroczystości więc podsumuję - generalnie jestem na NIE.
elao
A ja lubię rodzinne posiadówki :) Może dlatego, że i moja i męża rodzinka są takie kochane! Ale jak to się mówi - rodziny się nie wybiera - rodzinę się ma!
norbik
Uwielbiam rodzinne imprezy-może dlatego że odbywają się zbyt rzadko.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.