Menu

Urodzeni 20 stycznia

Czesc wszystkim.
Jest tu ktoś urodzony 20 stycznia? Jakim jesteście znakiem zodiaku? Bo w nie których gazetach i książkach pisze że to jest ostatni dzien koziorożca a w innych że to już wodnik...Córcie urodziłam 20 stycznia i nawet nie wiem teraz jaki ma znak zodiaku...pozdrawiam

mateuszowa
 1385  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

znak zodiaku

Odpowiedzi

jagoda30
koziorożec wg mnie
Pacholec
moj brat jest z 20 wlasnie i jest koziorozcem
mateuszowa
pierwsza stronka jaka mi się otworzyła po wpisaniu znaków zodiaku:

http://magia.onet.pl/horoskop/horoskop-zodiakalny,3/dzienny/koziorozec,628,0.html#
mateuszowa
nny/koziorozec,628,0.html#
mateuszowa
no i tak jak pisałam...każda kolejna otwierana stronka z horoskopami i pisze że do 19.01 jest koziorożec a od 20.01 wodnik.
Tak jak Wy piszecie że to koziorożec tak i moja szwagierka jest z 20.01 i stwierdzi że koziorożca ma za znak a tu taki zonk(awve)
mateuszowa
Geodonna23 napisałaś tak że nic z tego nie zrozumiałam(kwiatek)
jagoda30
cytat ze strony internetowej:"Ascendent to znak zodiaku, który wschodził na horyzoncie w chwili Twojego urodzenia. Jest to jeden z najważniejszych elementów horoskopu. Podobnie jak Słońce, obrazuje on sferę "ja", lecz w bardziej zewnętrznym sensie, jako odbiór Twojej osoby w bezpośrednim kontakcie, w tym wygląd i zachowanie."
sheryl
Może być i koziorożec i wodnik, zależy w którym znaku było słońce kiedy córka się rodziła. Jednego roku słońce 20.01 jest w koziorożcu, innego roku może już być tego dnia w wodniku.
kinia87
tak samo ja ma problem z 19 lutym...w jednej gazecie,że ryby w innej że wodnik...Koleżanka co się fascynuje horoskopem sprawdziła mi,że jestem rybką:)) i tak tez niech pozostanie;)
goskapolak
Kinia- chyba rybkami:)
ada410
Moim zdaniem jest to ostatni dzień koziorożca (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.