Menu

urodzenie łożyska

dziewczyny jak wyglądało u was rodzenie łożyska, słyszałam od koleżanek o różnych powikłaniach,... napiszcie mi prosze jak to mniej więcej wygląda ...

efektjojo
 355  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem urodzenie łożyska

Odpowiedzi

Beatka9316
Jak już urodzisz dziecko to wtedy położne lub lekarz który odbiera poród powie Ci,że musisz urodzić jeszcze łożysko i musisz przeć... U mnie było jedno parcie i urodziłam całe łożysko u mnie nie było żadnych powikłań szybko się zagoiła rana po nacięciu. Ale moja koleżanka miała powikłania bo nie urodziła całego łożyska i zostały jej jakieś kawałki bo jakimś czasie bardzo źle się czuła brzuch ją bolał była bardzo słaba no skończyło się to wizytą w szpitalu i okazało się, że zostały kawałki łożyska no i musieli ją czyścić... Ale to nie zdarza się każdej. A i dodam, że urodzenie łożyska jest niebolesne :)
Beki
Pikuś.
iwus198920
w oba przypadkach miałam przyklejone łożysko i bolało strasznie:/ później odrazu czyszczenie..
amalka
Rodzenie łożyska to było "psińco", za to czyszczenie (zafundowane mi niepotrzebnie jak się okazało) BOLAŁO JAK JASNA CHOLERA!!!
malutka543
Mi lozysko poprostu wyciagnieto jak ja bylam zafascynowana corcia, nawet nie wiem kiedy to nastapilo, tyle.ze ja po pororodzie dostalam zastrzyk na przyspieszenie lozyska.
czekoladka22
ja przy pierwszym i drugim urodziłam praktycznie od razu a przy trzecim niestety łożysko nie chciało wyjść i mi je siłą wyrywali co nie było przyjemne wręcz bolesne bo naciskały mi na brzuch a dołem szarpały trochę to potrwało aż udało im sie to wyrwać ale nie miałam żadnego czyszczenia tak jak koleżanki wyżej przynajmniej sobie nie przypominam nic takiego :]
jola8443
przy pierwszym porodzie musiałam przeć żeby urodzić łożysko.a przy drugim ginekolog masował brzuch i wyszło.
jola8443
powikłań nie było żadnych.
renata29
Przy pierwszym porodzie lekarz naciskał mi na brzuch i samo wyskoczyło a przy drugim to nawet nie pamiętam :)
karolincia
Nawet nie pamiętam tego tak szybko posżło komplikacji nie było.
robaczek
Lekkie parcie i za jednym jak i drugim razem (dwa porody) lekko poszło.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.