Menu

Urodziłam! Jesteśmy w domku!

pamiętacie jak zadawałam tydzień temu sto pytań odnośnie czopu,skurczów itd .. pojechałam wtedy do szpitala i po zbadaniu przez lekarza okazało się,że sączą mi się wody .. od razu trafiłam na sale porodową (był to dla mnie szok ponieważ myślałam,że pójdę na patologie a ten dzień to jeszcze nie ten .. ) byłam na niej ponad 3 godz. i miałam 3 podejścia w skurczu kiedy lekarz próbował wyciągnąć dzidzie (bez skutku ponieważ z bólu nie umiałam nawet uleżeć tylko skakałam po tym łóżku na każdą stronę z krzykiem,płaczem itd) wiem,że jest tu dużo mam które mają to przed sobą więc nie będe dokładnie opisywać uczuć związanych z tamtymi godzinami tylko powiem,że w życiu nie przeżyłam większego bólu ... ostatecznie trafiłam na salę operacyjną ponieważ dziecku zaczeło spadać tętno i pojawiły się zielone wody .. "wyjeli" mi z brzuszka malutką dziewczynkę ważącą 2660kg którą od razu wzieli na oddział neatologiczny .. mała dostała od napicia się wód zapalenie płuc i dostawała przez tydzień antybiotyk.. dzisiaj rano robili jej ponownie zdjęcia płuc i okazało się,że jest wszystko w porządku więc wróciliśmy do domku :) dodam,że jest śliczna.. czarna i malutka .. no to na tyle .. chciałam podzielić się z wami tą informacją! :)) dziękuje wszytkim za pozostawione pozdrowienia i wiadomości! (prezent)

Nicoletta
 1206  47

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród poród

Odpowiedzi

manna
serdeczne gratulacje(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) ,teraz moja kolej(kciuki)
niunia89
no to gratulacje(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
najważniejsze że córeczka jest już zdrowa i możecie cieszyć się obecnośćią w domku(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Tosia
gratulacje... ale wolalabym tego nie czytac " ,że w życiu nie przeżyłam większego bólu " (grins) ... bo jestem w 35tc ... hehehe niech sie zdrowo chowa...
Fasolinka
GRATULUJE....
JUSTYLKA
to cudnie kochana że juz po wszystkim(klaszcze) gratulacje i najlepsze życzenia(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
judyt89
GRATULACJE (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Magdzik
Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
patimama
GRATULACJE(prezent)
Remedios
GRATULACJE SŁOŃCE!!!!!!!(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
anulaw
Gratulacje
Na szczęście o tym bólu szybko zapominamy inaczej nie miałybyśmy więcej dzieci
nikordia
Gratuluje i ciesze sie razem z toba(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
daryjka87poznan
Gratulacje!!! Duzo zdrowka zyczymy (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
aniula
Gratulacje Nicoletta!!!super , masz napewno sliczna córcie!!!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) czekamy na foteczki!!!
ania242
wielkie gratulacje(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
flame123
(cukierek)(cukierek)(cukierek)
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
karolincia
gratulacje!!!!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
sweetnessa27
Superrr!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!! buziaki(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Całuski dla maluszka(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Ancia0110
A ja już czekałam na Twoją wiadomość:) GRATULACJE:*:*:*
izkalepszy
GRATULACJE!!!
betty
Gratuluje(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.