Menu

urodziny byłego

Mój były chłopak ma dziś urodziny, jest ojcem mojego dziecka, ale zostawił nas i zastanawiam się czy wysłać mu życzenia urodzinowe. żle nas potraktował ale ja go kochałam i nadal kocham, mimo że potraktował mnie jak szmate, bo zostawił mnie samą w ciąży... zastanawiam się dlatego... Co wy o tym myślicie kobietki????

niunia
 1983  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina urodziny życzenia rozmyślania

Odpowiedzi

Nicoletta
nie wysyłaj bo będzie wiedział,że o nim pamiętasz a po co mu to !!!!
JUSTYLKA
nigdy nie dawaj sie upokarzać ...(zlosc)(nigdy)(zlosc) wysyłanie zyczeń to kiepski pomysł(nigdy)(nigdy)(nigdy)
Tesa
potraktuj go tak jak on Ciebie, nie wysyłaj niech nie myśli że za nim płaczesz
Matina
No wiesz? A po co? W żadnym wypadku NIE WOLNO Ci tego zrobić!
Anita21
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)

nie wysylajjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
ulenka091987
zgadzam się z dziewczynami NIE WYSYŁAJ!!!! ja też zostałam sama z dzieckiem, na początku tylko pisałam, zeby chociaż dziecko odwiedzał, bo chciał tego dziecka, ale jak tylko ówił, że przyjedzie i na tym się kończyło to po pewnym czasie wogóle przestałam pisać i nieodzywam się do niego mam swoje życie i skoro tak źle mnie potraktował to nie zasługuje na dobre słowa, tak samo w Twoim przypadku, nie zasłużył sobie na żadne życzenia więc powtarzam jeszcze raz nie wysyłaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Magdzik
A on pamięta o twoich urodzinach??????? Ja bym nie wysłała...(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
Justynab
Pisałam Ci nie wysyłaj dziewczyny mają racje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) czas zapomnieć o nim i zacząć nowe życie
goinsome
(zlosc)
renata3421
(zlosc)
mamarybka
heheeh jaka zgoda we wszystkich odpowiedziach... Ale dziewczyny maja racje NIE (zlosc)(zlosc)(zlosc)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(zlosc)(zlosc)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
agnieszka79
zgadzam się z wszystkimi dziewczynami,nie wysyłaj,bo to nie ma sensu(smutna)(zlosc)
33anna
(zlosc)
mammma
NIE WYSYŁAJ (zlosc)(zlosc)
korek221
NO CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ!!! OLEJ DZIADA!!!!NIE ZASŁUGUJE NA TWOJĄ JAKĄKOLWIEK UWAGĘ PO TYM JAK CIĘ POTRAKTOWAŁ(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.