Menu

Urodziny czterolatki

Moja córa za dwa tygodnie będzie miała czwarte urodziny i oprócz babć, ciotek i najbliższej rodziny bardzo chce zaprosić kilka koleżanek. Pozwoliłam jej na 5 dzieczynek i teraz głowię się jak zorganizować im czas by się nie nudziły. Mieszkamy w bloku więc warunki do szaleństw skromne, to nie to co na podwórku przed własnym domem :( Macie może jakieś pomysły na zabawy, zajęcia i atrakcje dla kilku 4 latek?

moput
 1286  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport urodziny zabawy

Odpowiedzi

ADAMSKA98
moze niech wcos zagraja ,lub cos namaluja a potem to ocenicie i dacie jakas nagrode
aisyrk3017
ha ja ci nie pomoge mój syn za tydzień ma 7 lat i też sie zastanawiam jak im zorganizowac 2 godz by sie nie nudzili a byli zadowoleni z imprezki.........acha te nasze skarby.:)))
lusia82
Może zawaba w odgadywanie ty bedziesz podawac np.nazwy zwierzat bajek a one musza zgadnac co dana osoba pokazuje
Remedios
hmm..no jakieś miejsce na tańce w kółeczku się znajdą chyba, co?:) poza tym najlepiej małe dzieci zajmują konkursy więc wymyśl coś co ich zajmie na jakiś czas, żebyś tam nie padła z tym przedszkolem:)) poza tym jakieś zabawy które "nie zajmują miejsca" czyli słowne np. skojarzenia (czterolatki już sobie poradzą:))

aha, na urodzinach mojej kuzyneczki ciotka kupiła papierowe urodzinowe czapki stożki na gumkach, dzieci nosiły je przez imprezę a potem załadowałyśmy w nie smakołyki, które sobie zabrały w tych czapkach do domu..to taki pomysł na koniec:)
Remedios
no włąsnie, malowanie twarzy! to jest to:)
moput
"Starzy" będą dzień wcześniej, dla dziewczynek rezerwuje oddzielny termin :) W hali zabaw nie chcę, bo to takie pierwsze urodzinki nie rodzinne i chcę by to było fajnie, skromnie, nie narażając innych rodziców na rewanż ;)
Farbki do ciała to świetny pomysł @degi, już ich szukam :)) Dziękuję :))
moput
Czapki pełne słodyczy, również łykam ten pomysł :) DZiękuję @Remedios :)
mammma
kurczę, to już czterolatka urządza party dla przyjaciół??? (grins) ło matko jedyna, co mnie czeka :/
nie matrw się na pewno będzie dobrze, dziewczynki może same coś zaproponują. dużo też pewnie zależy od pogody.
moput
No właśnie @mammma nie chcę by to było juz takie "party" ;) chcę by mała była pośród swoich ulubionych koleżanek bo wsród ciotek bywa nudno :)) A niech ma!!! Ale bez przegięć bo ja nie jestem za hucznymi uroczystościami. Miło i skromnie to moja dewiza na ten dzień :))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.