Menu

urodziny dziecka

Niedługo Kacperek kończy dwa latka. Organizujemy urodzinki na +- 8 osób. Zamierzam zrobić sałatkę gyros i drugą ze śledziem. Do tego jakaś wędlinka, ogóreczek, grzybki. Na obiad udka kurczaka z warzywami i ryż, ewentualnie karkówka z pieczarkami i papryką( jeszcze nie zdecydowałam). Tort przywiezie chrzestna małego.
Mam kilka pytań:
1. macie jakieś fajne przepisy na sałatki śledziowe?
2. myślicie że tekie menu jest ok, wystarczy, a może jakieś inne ciekawe pomysły coś zamiast lub dodatkowo.
3. Nie mam wystarczającej ilości talerzy, bo od niedawna mieszkamy sami, mogę postawić kolorowe plastikowe talerzyki czy raczej dokupić brakujące talerze(zakup i tak planowany ale nie koniecznie na teraz- mąż jest za tą drugą opcją)

mala21
 1045  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dania na urodziny

Odpowiedzi

Ada3610
ja bym nie miała nic przeciwko kolorowym talerzykom, na obiad zrobiłabym kurczaka a nie karkówkę,
emikacpi
Menu jak dla mnie jest dobre , ja kiedys zrobiłam taka zapiekanke ziemniaki mieso mielone brokuły i na to sos beszamel i wszyscy byli zadowoleni i chwalili bo danie na ciepło a kurczaki i taka pieczen maja w sumie czesto.(prezent)(prezent) STO LAT DLA KACPERKA I UDANYCH URODZIN ZYCZE (cukierek)(cukierek)
NATI
talerze to bym zakupila ,menu jak dla mnie moze byc....udanych urodzinek zycze
xkasiulax
moim zdnaiem to co napisałaś starczy:)..oprócz tego coś na słodko ciasta,ciasteczka:)....może przekąski typu paluszki,krakersy,koreczki:)
xkasiulax
talerzyki oj!tak najlepiej jednorazówki i te właśnie kolorowe!!goście zjdedzą i do kosza!!!problem ze zmywaniem,z głowy!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.