Menu

urząd

przepraszam ze tu ale moze któraś z Mam się orientuje w tych sprawach. więc tak na stażu jestem do 30 grudnia i na dziś miałam termin odnotowania więc zadzwoniłam we wtorek do PUP i spytałam gdzie mam sie odnotować i co mam mieć ze sobą. powiedzieli normalnie z listą więc tak zrobiłam dziś dla pewności spytałam jeszcze raz czy tylko tu mam byc jeśli miałam się odnotować. powiedzieli że tak. teraz odbieram pocztę i mam powiadomienie że dziś miałam byc z dowodem w innym pokoju. grozi mi jakaś kara za to ze się nie pojawiałam dzis??? i czy można to załatwić w innym terminie??

Milki
 718  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca pup staż

Odpowiedzi

Iwona1977
Wydaje mi się, ze do trzech dni możesz się odwołać u kierownika urzędu
elcia
Nic z tego nie kumam. ja swego czasu byłam też zarejestrowana w UP i tez chodziłam sie meldować co miesiac bo miałam staż trwajacy 6 miesiecy. Ale mi od razu przy załatwianiu spraw wszystko jasno i czytelnie wyjaśniono gdzie i jak i z czym mam sie zgłaszac. Naprawde nie rozumiem tej niekompetencji urzędniczej. Ja bym tam poszła lub zadzwoniła i poinformwała o tym co sie stało o tym że byłaś i że ktoś udzielił ci błędnych informacji.
Milki
kurcze pisałam do nich zapytanie w tej sprawie we wtorek rano koło 9 a raczyli mi dziś odpisać o 10 jak już byłam.
Milki
dzięki Dziewuszki:)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) zadzwoniłam tam przed chwilą i oczywiście uslyszałam o swojej nie kompetencji i wogóle i oczywiście to moja wina ale udało się inny termin wynegocjować
karolincia
ale mają bałagan
Magdzik
(krejzolka)(krejzolka) Nie ma to jak nasza polska biurokracja(krejzolka)(krejzolka) Przecież to niech wina, oni tylko siedzą, żeby tyłek sobie grzać... Normalnie powystrzelałabym wszystkich w kosmos(zlosc)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.