Menu

urzad pracy

CZEKAM NA WYPOWIEDZENIE Z PRACY.... dluga historia ale coz dostane je z winy pracodawcy. Co mam zrobic? kiedy udac sie do urzedu pracy by sie zarejestrowac? czy beda mi wyplacane jakies pieniazk? przez ile? umowe mialam od 5.01.2009r w tym bylam na wychowawczym macierzynskim- czy ma to jakies znaczenie?

jadzia23
 532  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

bezrobocie

Odpowiedzi

Ania111990
Jak najszybciej zarejestruj się. A co do pieniędzy to nie wiem
Magdzik
Masz bodajże 7 dni na zarejestrowanie się, i powinnaś otrzymać zasiłek - przysługuje po 365 dniach pracy w jednym ciągu. Teraz zasiłek wynosi 794,20 zł przez pierwsze 3 m-ce posiadania prawa do zasiłku, a w kolejnych miesiącach 623,60 zł.
jagoda30
najpierw musisz mieć świadectwo pracy,bez tego się nie zarejestrujesz bo jak udowodnisz że pracowałaś i już nie pracujesz?
rejestrujesz się kiedy chcesz,tylko pamiętaj że miesiąc po wygaśnieciu umowy trwa ubezpieczenie.Po siedmiu dniach od rejestracji decyzja się uprawomocnia i dostaniesz po zasiłek,jeśli masz więcej niż 5 lat pracy dostaniesz 100% kwoty przez 3 miesiące,potem mniej też przez 3.
corcia
musisz mieć świadectwo pracy ,zaświadczenie o zarobkach brutto jeśli miałaś mniej jak 1500 brutto wypłaty to nie dostaniesz ,i nie musi być pełny etat
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.