Menu

USG

DROGIE MAMY WŁASNIE WRÓCIŁAM Z USG LEKARZ BADAŁ BADAŁ I MILCZAŁ POWIEDZIAŁ 13 TYDZIEN SERCE BIJE I RUSZAŁ COŚ BRZUCHEM MOIM A DZIDZI SIE RUSZAŁ TLKO DLACZEGO TAK MILCZAŁ WIĘC PYTAM GO CZY WRZYSTKO DOBRZE ON TAK I TYLE BŁAM PANSTWOWO BO ZA BARDZO NIE MAM KASY NA PRYWATNE WIEC NIEWIEM CO MYŚLEC STRASZNIE SIE BOJE

izunia83
 801  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ci ąża

Odpowiedzi

LaMandragora
Zmien kochana lekarza. To nie lekarz, ktory milczy tak podejrzanie... i zamiast rozwiac lek i watpliwosci to nadal milczy. Prawdobodobnie ten tym tak ma... Ale czy wytrzymasz tak cala ciaze?
LaMandragora
ten tyP tak ma... mialo byc
aangelek21
uważam tak jak @LaMandragora
renata29
Mój lekarz też zawsze milczy przy badaniu,tylko mi mówi ile dzidziuś waży i raczej więcej się nie odzywa,dopiero jak się go o coś pytam to wtedy odpowiada i mi tłumaczy.
xkasiulax
Boziuu!ja tam,bym go tam ładnie zjechała,(zlosc)
xkasiulax
nie ma rejonizacji jeśli nie stać cię prywatnie,zmień przychodnie (awve)
JustiSam
To ze chodzisz panstwowo to nie zanczy ze gorzej niz prywatnie. Jak placisz to tez Cie lekarz moze olac. Tacy juz sa niektorzy.(pout) Ja chodzilam prywatnie a potem i tak rodzilam w innym szpitalu. Wiec teraz uwazam ze bez sensu jest bulic im kase.
tlolek
mój lekarz prywatny jest strasznie małomówny, ale mimo to jest b. dobrym specjalistą i teraz prowadzi mnie po raz drugi).
szczególnie podczas usg nic nie mówi (dopiero później).
Ale na każde pytanie odpowie jeśli go tylko zapytam. nie przeszkadza mi to że nie nawija jak najęty bo jak jet potrzeba to mówi mi o problemie tak jak ostatnio.
tlolek
jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do lekarza to skonsultuj się z innym
kasiam146
ale to byl twoj lekarz prowadzacy? czy moze badanie wykonywal lekarz ktory wykonuje usg nie tylko narzadow rodnych ciazy ale tez calego ciala? Bo jak twoj prowadzacy to go zmien faktycznie ale jak lekarz od usg wszystkiego to oni przewaznie nic nie mowia tylko robia zdjecie i opis a interpretacje zostawiaja lekarzowi prowadzacemu
izunia83
HEJ RANO POLECIAŁAM DO LEKARKI MOJEJ KTÓRA MNIE PROWADZI TEN LEKARZ CO WCZORAJ ROBIŁ MI BADANIE ROBI TYLKO USG JA GO NAZWAŁAM DR.MILCZEK I POWIEDZIAŁAM JEJ ŻE WCZORAJ NA USG PAN MILCZAŁ CO I JAK ŻE UZYSKAŁAM ODP NA 2 PYTANIA A ONA ŻE ON TAK MA A JAK BY BYŁO COS ZLE TO BYM DOSTAŁA SKIEROWANIE DO SZPITALA WYNIKI DO REKI LUB KAZAŁ BY MI SIE ZGŁOSIC DO NIEJ JAK NAJPREDZEJ STWIERDZIŁAM ŻE NA NASTĘPNE USG PÓJDE NAEWNO DO INNEGOLEKARZA NA USG
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.