Menu

USG

Witajcie
Moje pytanie brzmi ile tak szczerze miałyście razy robione USG podczas ciazy wiem ze prawidłowo powinno sie miec 3 razy. Ja jestem W 20 tyg i miałam juz 3 albo 4 razy robione:( powinnam sie martwic? z dzidzia wszystko ok
A i ile ważyły wasze maleństwa w 19tyg.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

mamusia123
 325  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie usg

Odpowiedzi

Beatka9316
Ja miałam dużo razy robione USG. Do 29 tyg. miałam z tego co pamiętam to 4 razy. Później już częściej bo miałam ciąże zagrożoną.. I lekarz mi mówił, że dziecko rozwija się prawidłowo ale chciał mieć wszystko pod kontrolą więc miałam już częściej robione. Ogólnie to miałam chyba z 10 razy robione. W tym mam 2 filmiki z USG.
A ile ważyła w 19 tyg. to nie mam pojęcia wiem tyle, że w 28 tyg. Ważyła 1250 g.
A jeśli chodzi o to czy z dzieckiem wszystko jest w porządku to lekarz musi Ci powiedzieć. Jeśli było by coś nie tak to na pewno by Ci o tym powiedział. Bo musi przekazywać Ci nawet te złe wiadomości. Taka jest jego rola. A to, że miałaś robione tyle razy to nic nie znaczy każdy lekarz jest inny i inaczej prowadzi swoje pacjentki. Po prostu może chce wiedzieć czy wszystko jest w porządku i dlatego robi tyle razu USG. Nie masz co się martwić.!
renata29
Wizyty u gina miałam co 3 tygodnie,pod koniec ciąży co 2 a nawet co tydzień się zdarzało i na każdej wizycie miałam robione usg.
mamusia123
dziekuje wam kochane zawsze mozna na was liczyc:?*
Justyna14
Ja mam co wizyte w gabinecie u lekarza. Ale robilam jeszcze dwa razy jak balam sie,ze malenstwo sie nie rusza to biegalam do szpitala na usg
kama86
Podstawowe dokladne usg gdzie wazono miezono dziecko-mialam robione 4 razy.
I na kazdej wizycie czyli raz w miesiacu lekarz robil usg,sprawdzal serduszko.
Nie wiem ile wazyla corka w 19 tygodniu,ale w 20/21mala miala okolo 550g(kciuki)
karolcia514
USG mialam robione co druga wizyte
Bestyjka
na NFZ w 12 i 21tc, później prywatnie w 25tc (troszkę ponad 800g miał wtedy), w 29 i 31tc w szpitalu i był poród. Wszystkie USG prawidłowe tylko w szpitalu miałam uciski na pępowinie.
irekzboralski
Ja miałam co wizytę usg czyli co miesiąc
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.