Menu

Usg serca, a nadciśnienie

Kobitki, czy któraś z Was ma nadciśnienie? Jeśli tak, to jakie leki bierzecie? I czy miałyście robione usg serca, tzw. echo serca przed wypisaniem leku??? Jakiś czas temu poszłam do mojej nowej internistki po receptę, bo chciałam, żeby mi poprostu powtórzyła te leki, które brałam do tej pory, a ona mnie skierowała na ciąg badań kontrolnych, w tym także usg serca... Przy czym stwierdziła, że to nie jest koniecznością, jeśli nie miałam do tej pory problemów z sercem. Bo EKG wyszło dobrze... W sumie chciałam się poradzić, jakie badania miałyście robione przy nadciśnieniu? Z góry serdeczne dzięki(kwiatek)

Magdzik
 811  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie usg serca badania kontrolne nadciśnienie

Odpowiedzi

Magdzik
Dodam, że internistka chce mi wprowadzić nowy lek...jakiś nowocześniejszy, jak to powiedziała i stąd tyle badań. Tyle tylko, że ja biegam na te badania już prawie 1,5 miesiąca, a leki biorę wciąż te same...(krejzolka)
Punia
jak chcą cię diagnozować to bardzo dobrze. ja mam nadciśnienie i miałam wiele razy echo ale to akurat było związane z moją wadą serca. przyjmowałam różne leki dopóki nie okazało się że z beta blokerów najlepszy dla mnie był betaloc zok i tritace :]
mam nadzieję, że u ciebie też jakoś wszystko poskładają :]
życzę zdrowia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.