Menu

Usunięcie migdałków .............

Jesteśmy w domu , co przeżyłam nikt nie jest w stanie tego poczuć jeśli przez to nie przejdzie .Oliwka ma się dobrze .Najgorsze byly chwile gdy czekalismy pod salą operacyjna ,gdy wiedzialam ze będzie to trwalo godzinę a byly dwie .W Głowie mi szumialo łzy lecialy,opanować nie moglam ,po cichu krzyczałam ,gdzie moje dziecko .Nikt mi nie powie ze to tylko zabieg ,to poważna operacja pod narkoza. Oliwka ma usunięte migdalki wszystkie trzy i do tego bo byl duży niedosłuch ,zalozone dreny w uszach . .Teraz odpoczywam i zbieram myśli do kupy. — zmęczona. Moje pytanie ,jak długo goją się ranki w gardle i po jakim czasie widać skutki po przebytej operacji ....A bym zapomniała o najważniejszym ,po jakim czasie można z dzieckiem wyjsć na spacer?

domka
 359  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie migdałki

Odpowiedzi

jagoda30
U nas od razu,spał tak cicho,że chodziłam sprawdzać czy żyje.Był najszczęśliwszy,że może jeść lody na wygojenie gardła.Na dwór to chyba kiedy się chce,byle by dziecko czuło się na siłach.
Ada3610
u nas też był niedosłuch, ale usunęli tylko 3 migdał. Szybko doszedł do siebie. Dwa lub trzy dni dawałam czopki przeciwbólowe . lody jadł i zimne jogurty.
Wszystko w wypisie jest napisane.
My przed zabiegiem mieliśmy wizytę z anestezjologiem i wszystko nam wytłumaczył. podpisywaliśmy zgodę, że zgadzamy się na narkozę.

Po zabiegu (wrzesień) Syn ma ciągłe zapalenia gardła i krtani :(
amalka
LEKARZA trzeba było zapytać...

Dużo zdrówka życzę (cukierek)
jagoda30
U nas spokój był przez pół roku,potem stany zapalne na okrągło,migdał odrósł i tyle.
Ada3610
Asiu Mój Syn miał 11 razy zapalenie ucha. Potem wycięcie migdałka. Nie ma odporności po tylu antybiotykach, jego organizm jest całkiem wyjalowiony. Łapie szybko infekcje. Nawet zamienilam jedzenie tylko kupujemy ze wsi od teściów ( kury, kaczki, perliczki, króliki, jajka, kupuje całego swiniaka i połówkę mam mięsna, a druga przerabia nam rzeźnik na wędliny i kielbachy). Nie jemy smieciowego jedzenia, ani picia. Ze slodkosci tylko gorzka czekolada, czasami Monte . Teraz planujemy na miesiąc wyjechac , by zmienić klimat. Mam nadzieje, ze cos to Pomorze, bo już nie wiem co mamy robić :(
iwus198920
My mieliśmy w marcu rok temu i mój synuś baaardzo dobrze to zniósł. Na dwór wyszliśmy po 3 dniach. Najważniejsze żeby nie biegał i nie przemęczał się wskazany tylko spacerek.. Jedzenie lekkie. Minął rok a mój synek poza lekkimi przeziębieniami to zdrowy :)
iwus198920
aaa poprawa dopiero po kilku tyg u Nas była widoczna.. a teraz synek przesypia całe noce, mowa się poprawiła, z jedzeniem również (ma większy apetyt) słuch już też ok
domka
13 marca Oliwka miała usunięte migdały ,poprawę już widać ,dziecko jest zupełnie inne ...Oddycha cichutko nie chrapie nie ma bezdechów ...Słyszy fenomenalnie i zmienił jej się głos na bardziej dziewczęcy ..Jesteśmy mega zadowolenie z efektów i oby już tak zostało .....;)))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.