Menu

usunięcie migdałków lub przycięcie

Mały ma znów anginę...łapie ją dość często dlatego dostaliśmy skierowanie do laryngologa z adnotacją aby rozważyć pilne przycięcie migdałków.Dodam,że 3 migdał tez ma przerośnięty.Czy wasze dzieci miały ten zabieg?Jak on wygląda,czy jest poprawa po usunięciu?

beatris23
 552  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie migdałki choroba

Odpowiedzi

lola86
ja miałam usuwane w wielu 14 lat i od tego czasu , mam problemy.Z tchawicą przez zimę na okrągło jakieś zapalenia .A w lato strasznie mnie boli gardło od suchego powietrza . Ale moja chrzestna miał usuwane i jej nie ma nic
Iwona1977
moj syn mial przycinane boczne i usuwany trzeci dwa lata temu, od tamtej pory ani raz nie mial anginy, bo wczesniej to bardzo czesto lapal, po 3-4 godz po zabiegu bedziecie mogli isc do domu
myszka838383
Mój Adaś w październiku będzie miał usuwany trzeci migdał. Nie choruje specjalnie ( tylko raz miał anginę) ale bardzo chrapie, w nocy ma krótkie bezdechy i oddycha tylko przez usta.Z powodu tego przerośniętego migdałka czeka go również drenaż ..ponieważ zalega mu wydzielina w uszkach i ma przez to niedosłuch.
piasekpustyni
ja miałam usuwane 5 lat temu, dorosły strasznie to źle przechodzi, leżałam jak bloto tydzień w szpitalu i ciągle kroplówki z ketanolem. Maluchy zaraz szaleją i znacznie lepiej reagują na zabieg. wcześniej chorowałam 2x w miesiącu na straszliwe anginy z 40 stopniową temperaturą, a teraz jest znacznie lepiej, najwyżej zimą łapię zapalenie gardła 2-3x. ale nie co miesiąc jak wcześniej!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.