Menu

usuniecie pieprzyka

Witam mam małe pytanko chce usunąć pieprzyk z twarzy nad ustami do jakiego lekarza mam się udać i w ogóle jak się za to zabrać (kciuki) ??

zonka
 546  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zdrowie pieprzyki

Odpowiedzi

alinagj1o2
Wpierw dermatolog ,zobaczysz co ci powie po ocenieniu ,ewentualnie skieruje cię do chirurga .
mgli21
MOJA ZNAJOMA MIALA TAKI PIEPRZYK NA NOSIE CO JEJ TROCHE RÓSŁ I POSZŁA DO CHIRURGA ON JEJ POPBRAŁ PRÓBKĘ DO BADANIA CZY TO NIE JAKIEŚ ZŁOŚLIWE JEST I JAK PRZYSZEDŁ WYNIK I BYŁO OK:)TO MÓWI PANI ELIZO DO ZABIEGOWEGO I TRACHHHHHHH(grins)
halina21
ja miałam usuwany z twarzy koło nosa i najpierw rodzinny dal skierowanie do chirurga a potem raz dwa i po sprawie :)
Nula139
Syn miał usuwane pieprzyki.Dermatolog dała nam skierowanie do chirurga na usunięcie.
Kasia1978
ja najpierw byłam u dermatologa..skierowanie do chirurga dała mi rodzinna,potem lekarz chirurg wziął wycinek i wysłał do badania za dwa tygodnie wynik,który nie był za ciekawy i do szpitala na poszerzenie ostatniego cięcia.....teraz po 6 latach powtórka.
piasekpustyni
Ja miałam usuwane na twarzy, pod piersią, na boku... w sumie 5 sztuk;/ Poszłam prywatnie do onkologa, a On mi kazał przyjść na fundusz do przychodni przyszpitalnej gdzie przyjmuje. Najpierw znieczulał zastrzykiem, wycinał i szył. Najbardziej bolące miejsce w czasie znieczulenia to właśnie na twarzy, ale wszystko do przeżycia... Po ok. 10 dniach zdjął mi szwy i zalecił smarować maścią CEPAN. Za jakiś czas pojechałam po wynik histopatologiczny. Powodzenia!!!(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.