Menu

usuwanie znajomych w nm:(

Mam pytanie czy usuwacie osoby, które rzadko odwiedzają netmamę, a są w gronie Waszych znajomych. Kiedyś byłam aktywna (chyba) na tym portalu. Ostatnio rzadko tu bywałam i zauważyłam, że niektóre osoby usunęły mnie z grona swoich znajomych. Nie zależy mi na tym, trochę mi się przykro zrobiło, ale trudno. Przecież netmama ma służyć pomocą nam. Nie jest to portal służący na zdobywaniu jak największej ilości znajomych czyż nie. Pozdrawiam i przepraszam za stylistykę

koniczyna
 1141  26

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport znajomi

Odpowiedzi

betty
tak usuwam jeśli nie mam kontaktu... a jeśli mogę pomóc to nie patrze czy jest ona w moich "przyjaciółkach" czy nie...
koniczyna
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
alinagj1o2
Ja nie usuwam bo nie mam za dużo znajomych.Też mało zaglądam i nie mam do nikogo pretensji jak mnie usunie. A przyjaciółki które mam rozumieją że praca dom i opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym czasami nawet przez dłuższy czas nie pozwalają tu zaglądnąć. (awve)(awve)
PSPozdrowienia dla prawdziwych przyjaciółek.(kwiatek)(kwiatek)
koza54
tak ja Ivcia :)
bobasekm
Ja również nie usuwam, choć niektóre "przyjaciółki" mnie usunęły, bo rzadko zaglądałam. Też mi się smutno zrobiło, ale później stwierdziłam, ze przecież mają do tego prawo, a mnie nie zależy na kimś kto nie rozumie co to znaczy BRAK CZASU.
rozowa82
tak usuwam osoby ktore nie odzywaja sie wogóle i nie chodzi tu o to ze np nie był;o ich długo bo są różne sytuacje ale czasami zdarza sie tak ze ktos pojawi sie na portalu, wejdzie na moj profil i nawet badylka nie zostawi...
KlaudynaK
Ja usuwam mamy które długo nie bywają na tej stronie. Sama co dziennie nie wysyłam kwiatka każdej z osobna bo nie mam na to czasu, bywam tu i nie bywam - choć zaglądam. Staram się każdej mamie odpisać, pomóc jeśli tylko mogę, podpowiedzieć jak coś wiem, interesuję się mamami ale bez przesady. Czasami jestem wredna, zazwyczaj mam do tego powody.
Nie zawieram przyjaźni po jednym kwiatku czy jednych odwiedzinach...
Nicoletta
ja tak jak KlaudynaK - oprócz jednego...
nie jestem (chyba :D) wredna nawet czasami (grins)
KlaudynaK
(grins)(grins)(grins)(grins) @Nicoletta... (grins)(grins)(grins)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
KlaudynaK
i @superlaska1986 (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Nicoletta
KlaudynaK (prezent)(prezent)(prezent)
Magdzik
Jak @Ivonna... Mimo, że ostatnio sama za często tu nie bywam i nie mam okazji pozdrowić wszystkich z osobna...
koniczyna
(kwiatek) wielkie dzięki(kwiatek)
beatka7623
No ja jeszcze nikogo nie usunęłam Bo raczej o mnie dziewuszki pamiętają (grins) Pewnie ze sama codziennie też nie odwiedzam wszystkich moich psiapsiółek ale to dla tego ze jest ich naprawdę dużo... Za to naprawdę przepraszam (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
xkasiulax
usuwam bardzo rzadko ,ale nie przyjmuję nie których zaproszeń,wiem,że jedna mamusia zapraszała mnie jak miałam nowe zdjęcia i pisałam to w chwilkach ja przyjmowałam zaproszenie ona obejrzała zdjęcia i mnie usunęła i tak parę razy (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
AniaSCh
Usunęłam dwie "mamy" ale po prostu dlatego, że nie logowały sie tu od ponad pół roku(pout)
Remedios
ja tak różnie, jak wiem że jakaś mama jest na portalu aktywna a do mnie nie zagląda to luzik, ja też nie zawsze mam czas i głowę do każdego zaglądać. Usuwam te mamy które od dawna nie zaglądały do nas na NM:)
ania77
A ja nikogo nie usuwam, bo nie mam na to czasu, sprawdzac kiedy i kto mnie pozdrowil...(krejzolka) Jest to portal informacyjny i oczywiscie do odprezenia i zabawy, a ja nie jestem tu po to zeby codzienie zyczyc wszystkim milego dnia...(spi) Jak mam czas, to popisze jak nie to nie. I od nikogo tego nie oczekuje...
renata29
tych,które rzadko tu zaglądają nie usuwam bo wiem,że nie mają czasu ale jak już są i do mnie zajrzą to ok,usuwam te,które są tu często,udzielają się a do mnie nie zaglądają,teraz też przymierzam się zrobić porządek:)
karolincia
nie mam w zwyczaju nikogo usuwać nie bawię sie w to nie chce mi sie, jeśli by mi jakaś osoba coś zrobiła to moze i bym ją usuneła a tak to po co nie przeszkadza mi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.