Menu

Usypianie dziecka

Jak wygląda u Was codzienny rytuał usypiania dziecka? Czy po prostu kładziecie dziecko do łóżeczka i chwilę przy nim siedzicie, czy konieczne jest noszenie na rękach, kołysanie, może dziecko zasypia z wami w łóżku? Napiszcie jak to się u Was sprawdza.

Ania
 990  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen noc usypianie

Odpowiedzi

karolcia514
wiki zasypia na łóżku ale muszę sie kolo niej położyć bo inaczej nie zaśnie :) to taki mamusiny cycuś (grins)(prezent)
daryjka87poznan
Kladziemy sie do łozka i wyglada u nas identycznie jak u Karolci wyzej.
annat
kiedys to ja czytalam bajki teraz to juz corka czyta skonczy czytac gasze swiatlo i spac juz tak jest odkad skonczyla 2.5 codziennie staram sie ja kapac o tej samej godzinie i o tej samej porze idzie spac jakos nam sie to udaje :)
Nula139
Czytam bajkę i wychodzę,mała sama zasypia.Choć i są takie dni,ze leżę razem z Nią ,dopóki nie zaśnie.
natuuusia19
od blisko roku wiki zasypia sama na lozku. wczesniej kladlam ja na lozku i zasypiala przy nas a pozniej ja przeklaalismy. a jak malutka byla zasypiala na recach. siadalam z nia w fotelu i wtulala sie we mnie po czym "wedrowala: do siebie
piasekpustyni
od urodzenia gdzieś do 3 mies. zasypiał w wózku, później zaczął zasypiać w łóżeczku bez bujania, noszenia itp, ale zawsze ktoś przy Nim jest jak zasypia. na rękach w życiu by nie zasnął!!!
kasia3030
moja od poczatku zasypia sama w lozeczku
lola86
Od początku zasypia sam w swoim łóżeczku. Warunek musiał być butla i lampka akwarium . I nikogo w pokoju . Wiec przymykąłam drzwi i siadałam na podłodze za nimi .Podglądając ja z ukrycia . A teraz od miesiąca śpi w swoim pokoju . Kładę ją zaświecam lampę i słyszę idź już .I o dziwo odkąd śpi sam budzi się coraz zadziej w nocy .
Majaaaaaa0000
Moja Maja zasypia od początku..ze mną czytam jej książkę gaszę światło i lezę , aż zaśnie...potem przekładam ja do swojego łóżeczka...
Madzika
a ja moją córcie kompie zawsze o tej samej porze , staram się by wyglądało to każdego wieczoru tak samo. zaraz po kąpieli gasimy światło i ląduje przy cycu ,a potem już sama wie że nikt się nie będzie z nią bawił czy jej bujał, więc zasypia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.