Menu

Usypianie dziecka

Jak zasypiają Wasze dzieci? Kładziecie się z nimi, nosicie, bujacie, zasypiają przy piersi lub butelce, ze smoczkiem, a może wystarczy po prostu położyć do łóżeczka i zgasić światło? Napiszcie jak to było u Was od pierwszych dni życia dziecka.

Ania
 832  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

usypianie

Odpowiedzi

karolcia514
moja córcia jak byla malutka zasypiala przy butelce a teraz kladzie sie sama do łózka i zasypia :)
margolcia85
Mikołaj z racji swojego "dorosłego" wieku ;) (5 latek) zasypia sam i to już od momentu jak skończył 10 miesiecy, wcześniej bywało róznie, czasami był noszony, czasami bujany jeszcze innym razem wózek szedł w ruch, a Gabrysia ma 3 miesiące i generalnie zasypia sama i nie ma z tym większego problemu, zdarza się ale to w dzień że usypiam ją we wózku bo bardzo go lubi :) ale genelanie zasypia sama i mam nadzieję że tak juz jej zostanie i się nie odmieni :)
daryjka87poznan
Poczatki przy butelce a teraz po prostu gasze swiatło i kłade sie przy niej.
piasekpustyni
Pierwsze 3 miesiące Synio zasypiał w wózku albo przy karmieniu, a od 3 miesiąca kładziemy do łóżeczka, gasimy światło i zasypia:)
Ada3610
Mój synek od początku usypia sam. Nigdy nie był bujany, wożony w wózku i nikt się z nim nie kładzie. Ma 11 miesięcy
emiliab
Synek zasypia już sam, ogląda bajki i zasypia. Córeczkę trzeba jeszcze utulić.
czekoladka22
Moja była nauczona w łóżeczku sama zasypiać i tak jest do dziś jedynie gdy rosły jej ząbki spała z nami . jak była malutka to ją woziłam w wózku albo nosiłam i do łóżeczka:]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.