Menu

usypianie trzytygodniowego dzieciątka

Kochane jak to z tym jest/lub było? ja mam synka, który skończył właśnie trzy tygodnie i czasami nie ma problemu z zaśnięciem, bo albo zaśnie zaraz po karmieniu albo leży sobie spokojnie w łóżeczku i sam zasypia. Są też dni, tak jak dzisiaj, że muszę go trzymać na rękach, bo inaczej nie zaśnie i strasznie płacze. Nie chciałabym go uczyć zasypiania na rękach, dlatego chciałabym poznać Wasze sposoby na zasypianie tak małego dzieciątka. Mój synek na dodatek śpi bardzo czujnie.

joasik31
 502  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem sen

Odpowiedzi

MamaMaya
z moją było dokładnie tak samo. jak zasnela po jedzeniu to bylo super bo tak bujanie i bujanie echhh albo na rekach/kolanach albo w bujaczku. sama odlozona do łóżeczka za chiny nie chciała zasnac! i byle hałas mógł ja obudzić a spała czasem tak krótko że ja sie modliłam aby nic jej nie obudzilo bo juz byłam wyczerpana... co zrobic? ja nie znalazłam sposobu po prostu sama z tego wyrosła. jak miała ponad roczek to wystarczyło się z nią już połyc potrzymac za rączkę i zasypiała. po 2 urodzinach dopiero zaczela sama zasypiac.
joasik31
MamaMaya ja nie wiem czy znajdę tyle sil w ciągu dnia, bo nocki są ciężkie:(
jola8443
a moze ma niestrawnosc?u mojej malej tak bylo.dawalam jej cherbatke koperkowa.tez musialam z nia chodzic i bujac az zasnela.po jakims czasie minelo.
MamaMaya
@joasik31 u nas nocki to byla tragedia! mała nie raz zayspiala o 23 po to aby obudzic sie o 1-2 i nie spac az do 3-4 a potem pobudka juz o 6! ale po 3 mcu jak ręką odjał i wreszcie przesypiala mi cale noce (no czasem sie budzila ale juz nie na tak dlugo) musisz znaleźc sily co zrobic...
MamaMaya
fajny pomysł z projektorem przy drugim wykorzystam heh przy pierwszym bylam tak zestresowana że nie zmrużyła bym oka wiedząc że ona jeszcze nie spi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.