Menu

Uszko

Witam,moj mały od jakiegos czasu co chwila lapie sie na uszka i nie wiem co to moze znaczyc,,,nie placze przy tym tylko sie szarpie za nie lub w nich kopie:( martwie sie;/

Ancia0110
 602  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie uszka

Odpowiedzi

StepByStep
Jeżeli nic z nich nie leci, nie ucieka kiedy próbujesz ich dotknąc to raczej nie powinnaś się martwić. Może właśnie je odkrył... tak tu jest.

Dla swojego spokoju powinnaś udać się na konsultację do pediatry, czasami lepiej dmuchać na zimne
StepByStep
tak to już jest* ale mi literek zjadło(krejzolka)(krejzolka)
Ancia0110
zastanawiałam sie własnie czy isc do lekarza ale nie chce wysc na przewrazliwiona matke choc czasem lepiej dmuchac na zimne!!
Ancia0110
amja teraz dopiero zauwazylam ze napisalam to co ty(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Ancia0110
amja teraz dopiero zauwazylam ze napisalam to co ty(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Kayah
Mój Jakub trze uszka kiedy wychodzą mu zęby i jak zbiera mu się woskowinka. Zauważ czy czasem nie ma jej więcej w uszach. (awve)
Ancia0110
ja* jejku chyba musze isc spac
sheryl
mój też się ciąga za uszka (już z rok), tak lubi. Jak to moja pediatra mówi: ma to ciągnie.. I jeszcze za inne rzeczy lubi sobie pociągnąć (grins)
Jak nie towarzyszą temu inne objawy, zaczerwienienie, wydzielina.... to jest to po prostu zabawa, nowe odkrycie. I najczęściej tak to właśnie jest z ciąganiem uszek u dzieci...
Agula80
a moja z uszek przeszła na ciągniecie swoich włosów ;/ szczególnie w przypływie frustracji :D dobrze ze już nie stuka głową w podłogę :D
monik1013
Möj tak robi jak chce spac, albo dla odmiany drapie sie po glowie(grins)
Magdzik
Jak moja tak robi, to oznaka, że idziemy spać(grins) Tak jak piszą dziewczyny, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje, to poprostu jest dla niego fajna zabawa(kciuki)
basia198711
mój też tak robił jak je odkrył, ciągnął je ile miał sił(grins)(grins)(grins)(grins)(grins) teraz klepie się po uszku jak zbiera mu się woskowina.......poza tym przeszedł od niedawna na ciągnięcie swoich klejnocików(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
33anna
Mój synuś też tak szarpie i pociera uszka jak jest śpiący. To normalny odruch u dzieci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.