Menu

Uważasz, że bloki reklamowe w kinach przed filmami dla dzieci trwają zbyt długo?

Jak donosi gazeta.pl, wielu rodziców skarży się na fakt, że reklamy w kinach przed seansami filmowymi dla dzieci trwają zdecydowanie za długo. Według rodziców bloki te trwają ponad pół godziny, co ich zdaniem zbytnio męczy dzieci. Przedstawiciele kin zapewniają natomiast, że czas trwania reklam nie przekracza 20 minut. Jak długo Twoim zdaniem powinny trwać reklamy przed filmem dla dzieci?

Reklamy w kinach przed fimami dla dzieci

NetMamaTeam Team
 669  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport reklamy kino

Odpowiedzi

amalka
Taaa... Reklama tamponów, środków na grzybicę, kawy, keczupu... Następnie zapowiedzi kilku nowości kinowych i na oglądanie bajki dziecko chęci już nie ma.

Powinno reklam nie być. Przed "Minionkmi" nadano ich tyle, że niezadowolenie młodej widowni było silnie słyszalne.
ada410
To jest najlepszy czas na reklamy, bo wtedy jest najlepsza oglądalność(grins)
Ale według mnie, skoro już płacimy abonament to niech zniosą reklamy albo odwrotnie, oglądamy reklamy ale nie płacimy wtedy abonamentu. Ale skoro mamy w telewizji prezesów których z czegoś trzeba opłacić(grins)
lizzy11
ZDECYDOWANIE CAŁKOWITY ICH BRAK! Byłam z dzieckiem w kinie ostatnio (synek ma 5 lat) i bardzo chciał iść na tą bajkę, byliśmy w kinie na czas, a więc nie siedzieliśmy nawet przy zapalonych światłach i reklamy trwały okropne długo... sama już byłam znudzona. .... i gdyby nie te reklamy to moje dziecko obejrzałoby całą bajkę a tak nie dotrwaliśmy do końca, pół godziny przed końcem mały chciał już wyjść. Dzieci nie są w stanie skupić się tak długo, nawet w oczekiwaniu na coś czego bardzo chcą. zresztą co tu dużo mówić. My z mężem jak chodzimy do kina to już mamy dość reklam przed seansem a co dopiero dziecko. Tak więc reklamom w kinie zdecydowanie NIE.
amalka
@Ada a co ma abonament do kina? (wow)
ada410
amalka napisała:
@Ada a co ma abonament do kina? (wow)
Nie doczytałam że to chodzi o kino a nie telewizję(grins) Bo przed wieczorynkami też jest reklam po wafelku(zla)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.