Menu

Uzależnienia i nałogi

Czy byłyście lub jesteście od czegoś uzależnione? Czy staracie się z tym walczyć, czy wręcz przeciwnie brniecie w to dalej, mimo tego, że zdajecie sobie sprawę ze szkodliwości nałogu? Jakie jest wasze podejście do nałogów i uzależnień? Czy któreś z nałogów są dla was dopuszczalne, a innych w ogóle nie tolerujecie? Czy zetknęłyście się z problemem uzależnień i nałogów w swoim najbliższym otoczeniu? Czy walka z nałogiem jest możliwa? Co możecie na ten temat powiedzieć? Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Ania
 2002  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina zdrowie nałogi odwyk rodzina uzależnienia

Odpowiedzi

Nula139
Nie mam żadnego nałogu,przeszkadza mi zapach tytoniu(mąż pali,więc wychodzi przed blok),jednakże piciu alkoholu jestem stanowczo przeciw.
Nie mam w rodzinie alkoholików ale naprzeciwko w bloku jeden gość jest alkoholikiem,policja jest tam prawie co dnia.Straszne.
mycha2706
Nałogowo pale i rzucałam milion razy.... nienawidze alkoholu,bo mam w domu moze nie alkoholika, ale za czesto pijacego faceta. Oprócz tego jestem uzależniona od NetMama:):):)
izkalepszy
Jestem dumna z siebie bo nie palę już 2 lata a paliłam nałogowo 10 lat i paczka dziennie nie starczała.Miałam też nieciekawy ale krótki okres popijania alkoholu ale w czas się opamiętałam....
renata29
jestem uzależniona od netmamy i słodyczy:)))
korek221
jestem uzależniona od Netmamy i gumy do żucia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.