Menu

Używany wózek?

Co myślicie o kupnie używanego wózka przez internet? Krucho z kasą i chciałabym kupić używany wózek... Zastanawiam się jednak czy to jest higieniczne... tak po obcym dziecku. Nie wiem sama mam mieszane uczucia. Co myślicie?

johanna
 848  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy używany wózek dziecko wózek

Odpowiedzi

artanis
Większość wózków ma możliwość ściągnięcia wszelkich elementów materiałowych i wyprania ich. Nie widzę nic niehigienicznego w zakupie używanego wózka. Sama przez Internet właśnie zakupiłam używaną gondolę do wózka, bo wtedy do tego typu wózków gondole kosztowały prawie 1000zł, a wiadomo, że tego nie używa się dłużej niż pół roku... Grześ niczym się nie zaraził, a teraz z wózka korzysta siostra (moja:))
moniaka
Nic się nie martw! Kupuj śmiało - wypierzesz i już. Martwiła bym się bardziej o jakieś inne uszkodzenia - czy np wszystko działa, czy coś nie jest ułamane, jak się prowadzi - bo nie masz możliwości tego sprawdzić. Ja kupiłam w sklepie wózek i się okazało dopiero podczas użytkowania, że są problemy z hamulcem. Zawsze jest ryzyko to prawda. Ale lepiej się dobrze upewnij przed zakupem czy wszystko jest ok. Bo w przeciwnym razie zamiast obniżyć koszty mogą ci przybyć nowe.
flora
Ja też sie waham nad zakupem używanego wózka. I chyba się zdecyduję
carla1978
Ja kupiłam używany wózek na Allegro. Teraz patrzyłam nawet i jeść dość spory wybór używanych wózków w dobrym stanie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.