Menu

Vibowit ;-)

Mamusie kochane zna może któraś z Was tekst piosenki z reklamy Vibowitu??(smiech)(smiech) Bo mój syn od kilku dni nudzi mnie " Maaama zaśpiewaj bobitka (smiech) ..a mama nic nie rozumie z tej piosenki oprócz końcówki mniej więcej od "...mam w gumowcach odrzutowce..."(grins) Będę wdzięczna za pomoc(kwiatek)(kwiatek)

Aneta50209
 903  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie piosenka reklama

Odpowiedzi

rozowa82
niestety, smam mama mam problem (smiech)(smiech)(smiech)
ale ja za tomusze spiewac"witaminki witaminki" (grins)
Remedios
hehe no ja tez tylko tę koncówkę znam i ciągle śpiewam:))))
sweetnessa27
W poniedziałek chmurny dzień na bieganie czuję chęć a we wtorek myślę tak, abym chodził wciąż na wspak. Za to w środę tak mnię kręci w rolkach pędzić po krawędzi. Znów we czwartek cały czas w trzech podskokach zwiedza las. W piątek wierzcie mi czy nie w berka zagra ze mną cień a w sobotę to i owszem mam w gumowcach odrzutowce. Tydzień cały tak co dnia-mama znów Vibovit (mama znów Vibovit da)!
Aneta50209
@sweetnessa27 wieeeeelkie dzięki ode mnie i od Patryka(grins)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
sweetnessa27
Kochane nie ma za co(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)(prezent)(prezent)(rock)(rock)(rock)
madzia9917
http://www.youtube.com/watch?v=rCrrjtXBgJM
jolkka
mi dziala na nerwy ta reklama ale moja corka zawsze jej slucha i sie buja ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.