Menu

W co najchętniej bawisz się ze swoim dzieckiem?

Zabawy z dzieckiem - czasem odprężające, czasem nieco męczące, ale czymże byłoby bez nich życie rodzica? Macie swoje ulubione zabawy? W jaki sposób najczęściej spędzasz czas ze swoim dzieckiem? W co najchętniej się bawicie?

NetMamaTeam Team
 588  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport zabawy dziecko

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Jeśteśmy na etapie zabawy w sklep/cukiernię no i uczymy się grać w babingtona. To są obecnie zabawy numer 1! (grins) O ile w babingtona mogę grać to sklepu mam już dosyć :-D Chociaż praktyczną stroną tej zabawy jest to, że poznaje pieniądze(kciuki)
amalka
Na ogół w bitwy robotów i innych "maszyn" pomysłu Krzysia :) Poza domem synek bawi się głównie sam. Rower, hulajnoga, drabinki... działka, basen i zbieractwo :) Ostatnio spodobało się małemu w skate parku (zjeżdżał rowerem z rampy!!!) i zapragnął mieć deskorolkę. Ochraniacze już kupione a "deska" zamówiona na Allegro :)
jola8443
he ja z moimi jesteśmy na etapie pieczenia babek z piasku(grins) oraz jazda na rowerach.
lola86
Kucyki konie nr.1 więc robimy objazdy lalkom kowbojką z pokoju do kuchni napoić konie do łazienki i galopem z powrotem . Stadninę mamy za płotem więc latem mała wystaje tam godzinami karmiąc konie . Ale jeździć się boi .A na 2 miejscu jest oglądanie książek i opowiadanie co jest na obrazku ,ale czytać nie lubi . Na podwórku to kredy rower ,hulajnoga piaskownica , lalki do wózka i przed siebie po lesie (grins)(grins)
mamaMaksa
Mój synek już się nie bawi z mamą bo to obciach(rofl)
Spędza czas z rówiesnikami zabiera rower czy deskę i leci do kolegów przychodzi gdy zgłodnieje(hahaha)
Gdy był mały to cały dzień się bawił klockami albo sie kąpał w basenie albo w piaskownicy budowaliśmy zamki.Gdy skończył 4latka zaczął się bawić sam.Teraz to trzyma sztamę z tatuśkiem a ja mam czas dla siebie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.