Menu

W domu - wygodnie

W czym chodzicie po domu?! Czy ubieracie się tak samo jak np idziecie do sklepu czy wolicie wciągnąć na siebie jakieś wygodniejsze ciuszki?! Ja teraz jak jest lato to mam dyżurne krótkie spodenki, do tego jakis topik i obowiązkowo na bosaka :) Stawiam na wygodę.

lolitta
 560  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

ubranie dom wygoda

Odpowiedzi

kwiatek888
ja tez zaraz po przyjsciu z pracy wchodze w wygodne spodnie i t-shirt :P
artanis
Ja zaraz po przyjściu do domu przebieram siebie i synka w wygodniejsze i luźniejsze ubrania. Dres, albo krótkie spodenki i top.
kasia13_archiwum
Luzny t-shir i legginsy... albo krotkie spodenki i na boso.
kasia13_archiwum
Naja... latem rowniez topik.
lilka
jak spodziewam się kogoś to na ogół po domu chodzę tak jak w pracy (nie noszę żadnych garsonek, ani żadnych takich ciuchów) a w soboty czy niedziele jak nigdzie nie wychodzę i nikogo się nie spodziewam to często w samym podkoszulku, nawet bez spodenek :-)
mumczinx
I ja również się przebieram, chyba że zaraz ma ktoś przyjść albo ja mam wyjść. Ogólnie ubieram się dla mnie wygodnie na co dzień więc jest kwestia bardziej nie wygody a dbałości o czystość ubrania i jego niepotrzebne zużywanie.
smoczyca
ja też się przebieram by każdorazowe zbliżenie się do synka nie musiało się kończyć zmianą ubrania.
johana162
Dom to nie rewia mody-jak większość z Was preferuje ubrania wygodne,nie uśmiecha mi sie przechodzenie całego dnia w domu np w jeansach,stawiam zdecydowanie na coś luźnego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.