Menu

w ilu stopniach pierzecie ciuszki dziecięce?

w ilu stopniach dziewczyny pierzecie ciuszki niemowląt?

grosia
 539  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem pranie ciuszków

Odpowiedzi

Bestyjka
60
oli28
40
Beatka9316
40
Nena
Ja wszystko piore w minimum 60 st. Poniżej tej temperatury nie zabijasz bakterii a jedynie stwarzasz im dogodne środowisko do rozwoju( w lyzce wody z pralki po cyklu przy 30 st jest ponad 1000 różnych bakterii. Tylko w lyzce,!).i w nosie mam ze na metce jest napisane 30 czy 40 st. Nabrałam tej mani po przeszczepie mojego kochanego, jeśli coś nie wytrzyma w praniu to wyjścia nie ma by kupić nowe.
Bestyjka
Zarazki to jedno ale mi się nic nie dopiera w niższej temp.
jagoda30
Zależy jakie,kiedyś używałam tetry więc były zawsze gotowane,zresztą tak jak inne białe rzeczy, do tej pory lubię białe wygotować,kolory piorę 40-60 st.
kama86
W 40° przewaznie
60° reczniki i posciel
Nena
Bestyjka to polecam przed praniem w pralce zaprac szarym mydlem i bez plukania z tego mydla włożyć do pralki i dopiero wyprac normalnie z proszkiem.
oli28
Ja piorę w 40 później i tak prasuję więc zarazki zabijam gorącym żelazkiem
alinagj1o2
Blanka napisała:
białe 60st lub 90
kolor 30 - 40
Ja identycznie .
amalka
Gdy Krzysiaczek był maleńki- jak @Blanka. Później prasowanie każdego ciuszka, ze skarpetkami wyłącznie. Tak przez kilka miesięcy a prasowania nie cierpię szczerze (bach) Teraz wszystko w 30- 40 stopniach. Zależy od zaleceń producenta.
czekoladka22
ja dla dzieci gotowałam co sie dało oczywiście pieluchy przede wszystkim na 90 a teraz już na 60 pieluchy i ręczniki a resztę na 50 :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.