Menu

W imieniu męża....

Drogie netmamy mój mąż jakiś czas temu stracił pracę no i niestety ciężki coś znależć. Mamy kredyt mieszkaniowy do spłaty i sporo pieniędzy idzie też na lekarstwa dla naszej córeczki. Wiedząć co się dzieje ma ogromne chęci aby wyjechać za granicę (Holandia, Belgia, Niemcy, Dania...). Z zawodu jest malarzem, ale podejmie się każdej pracy.
Podsunął mi pomysł, abym się Wam zapytała czy znacie jakieś pewne źródło zaczepienia. My przedzwoniliśmy gdzie się dało, ale niestety wszędzie wymagany jest język, a u niego niestety kiepsko.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni na jakieś namiary. Z góry dziękuję!!!

madzia203
 969  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

madzia203
I tego się obawiam....
nina83
Moj maz jeste w Niemczech...potrzebuja murarzy w tej chwili
Mandarinios
a w Polsce nie da rady? wiem, że to może nie te same stawki ale zawsze coś...
madzia203
Problem w tym, że nikogo nie ma wśród naszych znajomych....
madzia203
Trochę nasza sytuacja jest skomplikowana. Bo mąż pracował w firmie stolarskiej , gdzie każdy pracownik musiał mieć swoją działalność. Na początku pensje były super, ale później to katastrofa.... Na działalności, po zapłaceniu zusu itp. 1300 na rękę.
Teraz w międzyczasie robił kilku osobom remonty tzn. malowanie, zakładanie tapety.. Niestety w naszym rejonie jest dużo konkurencji. Zbliża się zima i zamówienia mają tylko stare wyki...
Jesteśmy z Wielkopolski
madzia203
Aaa i w necie siedzimy codziennie szukając nowych ofert. Wysyłamy cv i dzwonimy gdzie się da. Aż boję się pomyśleć, jaki będzie rachunek....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.