Menu

W jaki sposób powiadomiłaś osoby ze swojego otoczenia o tym, że jesteś w ciąży?

Gdy z pomocą testu ciążowego lub po wizycie u lekarza przypuszczenia się potwierdzą i wiadomo, że to na pewno ciąża, wiele kobiet zastanawia się, jak powiedzieć o tym partnerowi, rodzinie czy przyjaciołom. W internecie znaleźć można wiele pomysłów na to, w jaki sposób taka wiadomość może zostać oryginalnie i kreatywnie przekazana. A jak to było u Ciebie? Ty też postawiłaś na kreatywność przy przekazywaniu tej dobrej wieści? W jaki sposób powiadomiłaś osoby ze swojego otoczenia o tym, że jesteś w ciąży?

NetMamaTeam Team
 499  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina wiadomość o ciąży

Odpowiedzi

kama86
Mezowi powiedzialam od razu po wykonaniu testu.
Rodzicom radosna nowine przekazalismy po wizycie u lekarza.
Slowami normalnymi "jestem w ciazy"
flame123
Dziecko się urodziło.
amalka
Kupiłam ramkę na zdjęcie, opatrzoną napisem "Nasze dziecko" i nakleiłam nań dwa pozytywne testy ciążowe. Ramkę postawiłam na stole. Mąż miał zobaczyć niespodziankę, zasiadając do obiadu. Nie udało się, bo ledwie P stanął w drzwiach- rozpłakałam się jak głupia. No i się wydało (grins) Do rodziców zadzwoniłam i poprosiłam tatę, by nastawił na "głośno mówiący", po czym wykrzyczałam- "Mamo, tato jestem w ciąży!". Oboje się popłakali. Zadzwoniłam również do siostrzyczki. Drugą Mamę zaprosiliśmy na kawę i przekazaliśmy radosną nowinę. Przyjaciółce wysłałam SMSa w stylu: "Kochana ciociu A. Jestem w drodze i nie mogę się doczekać kiedy Cię poznam. Twoja Fasolka."
Beatka9316
Normalnie powiedziałam, że jestem w ciąży :)
AniaMilewska
Test ciążowy zrobiłam rano w wigilię wyszły 2 kreski , cały dzień nie dałam nic po sobie poznać . Wieczorem po kolacji wigilijnej gdy wszyscy zgromadzili się przy św. Mikołaju nastąpiła niespodzianka święty wręczył mojemu mężowi prezent w postaci testu :) to był szok i łzy słowa mojego kochanego jeszcze brzmią mi w uszach "jesteś w ciąży '' po 8 miesiącach bezowocnych starań taki PREZENT :)

[url=http://kobietaintymnie.pl/suwaczki.html][img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/9
5f8bd23.gif[/img][/url]
[url=http://kobietaintymnie.pl/suwaczki.html][img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/af34e373.gif[/img][/url]
iwus198920
Przy drugiej ciąży planowaliśmy powiedzieć rodzince ze strony męża podczas grila u szwagierki :) ale moja szwagierka zrobiła Nam wszystkim pierwsza niespodziankę i powiedziała, że jest w ciązy :D Gdy i my uświadomiliśmy wszystkich, że i my spodziewamy się dzidziusia teściowa zaczeła się śmiać i stwierdziła, że głupszego żartu nie mogliśmy wymyśleć :D A jak już uwierzyła to z wrażenia usiadła i napiła się PIWA jak ona nie pije :D:D a z mojej strony powiedzieliśmy jak byliśmy w odwiedzinach i z mamą ze szczęścia we dwie płakałyśmy :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.