Menu

W jakich najdziwniejszych miejscach zdarzylo sie wam urodzic?

Tzn. poza porodowka... Ja rodzilam podczas badania usg...

kasia13_archiwum
 481  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina dziwne miejsca porodow

Odpowiedzi

KaczkaDziwaczka
ja zaczęłam w taksówce, ale to się ponoć często zdarza:) na szczęscie dojechalismy szczesliwie:)
kasia13_archiwum
Ja nie wiedzialam, ze rodze. Dopiero co polozna mnie badala i bylo 4 cm rozwarcia... To bylo o 16:00. Jeszcze mi powiedziala, ze to dlugo potrwa, bo sie nie rodzi tak szybko. Poszlam na usg. Jak pokoj byl wolny, to moglam wreszcie sie do badania polozyc. Ale za chiny nie moglam sie wyprostowac. Pani doktor tlumaczyla mi, ze jednak trzeba to zrobic, bo inaczej z badania nici. Na to ja, ze musze do ubikacji! Uslyszala to moja polozna i wpadla jak poparzona do sali. Patrzy na mnie i mowi... Glowke juz widac. Jeszcze nie przec! A ja juz nie moglam powstrzymac. Parlam i to jeden raz i moja corka wystrzelila jak z procy na rece poloznej. Polozna powiedziala tylko... jak z katapulty!
kasia13_archiwum
@KaczkaDziwaczka... znam taka mame, ktora naprawde w taksowce urodzila! Ale masz racje... szczescie, ze jednak do szpitala dojechaliscie...
ewelinan
Ja rodziłam tradycyjnie w szpitalu, ale słyszałam o przypadkach, gdy kobieta rodziła w toalecie, albo niemal na chodniku - takie szybkie porody są niebezpieczne z jednej strony a z drugiej każda kobieta by chciała szybko urodzić.
kasia13_archiwum
@ewelinan... taki porod na ulicy mogl bardzo latwo mi sie wtedy przydarzyc, gdybysmy wyjechali z domu pol godziny pozniej, jak ja tego chcialam. No... na szczescie maz mnie przynaglil... ;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.