Menu

W jakim wieku?!

W jakim wieku urodziłyście swoje pierwsze dziecko?! Ja mam 26 lat i staramy się już jakiś czas o bobaska i trochę się boję że w końcu będzie za późno. jaki wiek waszym zdaniem to za późno na dziecko?

magdalenka0482
 912  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

wiek dziecko macierzyństwo

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Pierwsza na 10 dni przed moimi 23. urodzinami. Drugie jak mialam 26 lat. Teraz oczekuje trzeciego i bede mial 29 lat i 6 miesiecy.

Nie uwazam, aby 26 lat bylo wiekiem, gdzie jest za pozno. To sama kobieta musi rozstrzygnac, kiedy jest do tego gotowa. Za pozno to dla mnie jest po drugiej stronie 40.
A 26 latka to mloda dziewczyna.
kosia
Dokładnie!! Pierwszą córkę miałam jak miałam 22 lata, drugą jak miałam 25 a trzecia przyszła na świat jak miałam 28 - w sumie podobnie jak Kasia :) Ale nie stresuj się że będzie za późno. Teoretycznie się mówi, że płodność maleje po 30 ale i 40 letnie kobiety rodzą dzieci !! Nie myśl tak bo tylko się niepotrzebnie nakręcasz! Do dzieła dziewczyno!!
mamaoscara
ja miałam niecałe 23 - ale ty jesteś przecież młoda! 26 i ty się martwisz? jestem zdziwiona
justa
Nie jest za późno - z pewnością nie w tym wieku :) Ja miałam 24 jak zostałam mamą- to bardzo dobry wiek, tak samo jak każdy inny w którym zostaje sie mamą ;)
ania77
Zgłasza sie "pózna" mama. Ja dostałam mojego małego w wieku 29 lat. I tak było dla mnie w sam raz!!!
panidomu
Ja miałam 29 lat!!! Masz czas. A jeżeli chodzi o górną granicę... chyba takiej nie ma ale ja tak szczerze powiedziawszy bałabym się chyba zaryzykować po 35 roku zycia. Więc masz 10 lat jak nic :)
Aagataa
No to jestem najstarsza :) Miałam trzydziestkę jak pojawił się rafalek na świecie! Za kilka dni na świat przyjdzie moja upragniona córeczka - mam lat 33 :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.