Menu

W jakim wieku Twoje dziecko miało pierwsze zwierzątko?

Cześć, pytanie dokładnie takie samo/W jakim wieku Twoje dziecko miało pierwsze zwięrzątko? I czy rozumiało, że trzeba się też zajmować zwierzaczkiem?

kropelka
 309  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem zwierzątko u dziecka

Odpowiedzi

kama86
Moj syn mial 4 lata jak dostal rybki..Pomaga przy nich od samego poczatku.
Tyle ze przy nich za wiele robooty nie ma:)
Bestyjka
3 lata papugi
Gosi24
moj syn ma 6 lat i dostal axolotlow pare
Gosi24
@asafii fajne ale miesozerne (grins)
renata29
Synek miał prawie rok jak kupiliśmy psa.Ale nie trzymamy go w domu.Teraz starszy synek ma 4 lata a młodszy 2 i wypuszczają psa z kojca,pomagają mi go czesać.
amalka
Krzysio miał 3 latka gdy POPROSIŁ o świnkę morską. Około 2 tygodnie później pojawiły się dwa maluszki, powite na oczach synka (grins) Jednego zatrzymaliśmy, drugiego dostała siostrzenica. Kolejna była szynszyla, następna świnka- Pepa odeszła po dwumiesięcznej batalii o jej życie (placze), później rybki (również wyproszone), następny karaczan + obecnie 20 sztuk potomstwa (krejzolka), po nim (a raczej po niej) dwie myszeńki. Obecnie urabiamy męża by pozwolił na zakup agamy brodatej (grins)

Muszę przyznać, że Junior zajmuje się każdym zwierzakiem. Pamięta o zerwaniu trawy, zakupie karmy... Po przedszkolu wita każdego "podopiecznego". Już nie może się doczekać, gdy karaczaniątka dorosną i będzie mógł brać je do ręki, jak ich mamusię (grins) Ja natomiast czekam, gdy któraś z moich koleżanek się przełamie i choć dotknie naszego pupila (smiech)
oli28
Kiedy urodziła się Maja mieliśmy już w domu 2 psy i królika miniaturkę więc od samego początku można powiedzieć,że miała zwierzątko.Teraz ma 13 miesięcy i ma świetny kontakt z psiakami.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.