Menu

W jakim wieku Twoje dziecko nauczyło się jeździć rowerem?

Przejażdżka rowerem lub rodzinna wycieczka na tym jednośladowcu napędzanym siłą mięśni jest niewątpliwie źródłem radości i dobrej zabawy dla wielu. Zwłaszcza gdy robi się cieplej, wiele dzieci trudno jest czasem "oderwać od siodełka". W jakim wieku Twoje dziecko nauczyło się jeździć na rowerze? Czy nauka od razu poszła gładko czy może na początku trzeba było pokonać pewne trudności? Opowiedz o pierwszych przygodach rowerowych Twojego dziecka.

NetMamaTeam Team
 472  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem rower

Odpowiedzi

Anemona
syn w wieku 5 lat opanował tą sztukę i zajęło mu to ok 1 dzień bo miał dobrego nauczyciela.
iwus198920
tamtego lata czyli 2,5 na 4 kółkach nauczyła go 8 letnia sąsiadka :) jeździła razem z nim pokazywała mu jak to się robi :) kilka minut i jeździł razem z nią :) w tym roku zaczynamy na dwóch bo chce nauczyć się tak jak ,,Franklin'' :)
JUSTYS
Miał 3 lata i 4 miesiące jak zaczął jezdzić na dwóch kółkach
amalka
Krzysio opanował jazdę na dwóch kółkach dopiero w wieku około 6ciu lat. Późno, bo ja (z pewnych przyczyn) nie mogłam się z "pojazdem" szarpać a i biegać za dziecięciem nie byłam w stanie. Mąż miał możliwość szlifowania jazdy sporadycznie, dlatego trochę to trwało... Tak czy inaczej- Krzysio za "pedałowaniem" nie przepada.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.