Menu

W jakim wieku zaczęłyście pracować?

W zasadzie wszystko już zawarłam w tytule pytania

kosia
 589  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca wiek

Odpowiedzi

Marlena
Miałam 23 lata jak pierwszy raz poszłam do pracy.
renatka
Bardzo wczesnie ,jeśli chodzi o pracę bez umowy na mnie.Mama wzięła umowę na siebie a ja wieku 13 lat sprzatałam swój blok w którym mieszkałam i ztego miałam pieniadze na wakacje i inne wydatki,potem roznosiłam ulotki ,mleko.A jesli chodzi o pracę na umowę to od razu po skończeniu szkoły średniej w wieku 19 lat.
KdaPl
W wieku 21 lat - głównie po to, by było mnie stać na studia zaoczne. A w wieku 16 lat pomagałam babci na bazarze :)
kasia13_archiwum
Tez w wieku 13 lat... roznosilam ulotki, pisalam prace z polskiego na zamowienie (dla uczniow liceum zaocznego)... majac 18 lat pracowalam w wakacje w sklepie odziezowym cioci. Majac 20 lat pojechalam do Niemiec i pracowalam jako opiekunka do dzieci (nie mylic z au pair).
norbik
ja też miałam 19 lat.
artanis
Najpierw na umowę zlecenie - gdy miałam 14 lat, potem od 16 roku życia regularnie w wakacje dodatkowo i pierwsza normalna praca etatowa - 18.
Edit
Ja jak miałam 19 lat.
joka26
Zaraz po średniej szkole.A w wieku szkolnym dorabiałam jak był sezon zbierając truskawki-miło to wspominam.
lilka
Ja w wieku 17 lat roznosiłam ulotki, a tak normalnie w wakacje zaraz po szkole. I tak cały czas. Studiowałam zaocznie i potrzebowałam kase na szkołę.
mlodamama
Ja w wieku 19 lat zaczęłam pracować...
KlaudynaK
Ja podobno jak miałam 4 lata pomagałam już prababci w kiosku, opowiadano mi, że zostawałam tam sama i dobrze dawałam sobie rade. Zawsze myślałam, że miałam lat 7 bo umiałam już liczyć pod kreską. Nie umiałam obsługiwać kalkulatora i nie umiałam napisać swojego imienia. Rozpoznawałam wszystko po kolorze albo pamiętałam miejsce. Od kąt pamiętam to pracowałam w każde wakacje i przed każdymi świętami na bazarze. Miałam np na kolonie. W podstawówce roznosiłam ulotki. Od 2 liceum czyli lat 16 pracowałam już gdzie się dało... Obecnie też już pracuję.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.