Menu

w którym m-cu ciązy najwięcej się tyje?

hej. mam pytanie do Was bo widze że generalnie były tu już wypowiedzi na temat tego ile która przytyła w ciąży i zrzuciła potem, a ja chciałabym sie dowiedziec od dziewczyn które są już dłużej w ciaży (ja mam obecnie 24t.c) w których tyg. bądź m-cach najwięcej sie tyje? wiem że mamy rózne organizmy itp. ale jakas zasada pewnie jest? Kiedy najwiecej sie przybiera na wadze? pytam bo ja przez cały czas przybierałam 1 kg na m-c a teraz w 6 m-cu widze ze szybciej tyje, a tak mysle czy w 7,8,9 będzie jeszcze gorzej? Z góry dzieki za wszystkie odp. pozdrowionka

vanessa82
 5521  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie waga w ciąży

Odpowiedzi

aniula
najwiecej sie tyje w trzecim trymestrze..dziecko rosnie najszybciej..ale nie jest to rwgula
nikap75
ja najwięcej przybrałam w II trymestrze ale pewnie dlatego że nie mogłam przestać myśleć o słodkościach... :-) teraz jestem w 31 tygodniu i w sumie przytyłam 11 kg :-)
mammma
ja też jak dziewczyny, w ostatnimtrymestrze, w 9 m-cu. wtedy dziecko bardzo intensywnie przybiera na wadze, nawet 500g na tydzień.
Remedios
właśnie niedawno chciałam zadać podobne pytanie, bo ja mam 25 tydz. i przytyłam 3 kg i zastanawiam się czy w najbliższych ostatnich trzech miesiącach "wszystko się może zdarzyć"? :) mogę przytyć dużo więcej? znajoma powiedziała że powinnam się zamknąć w 8-9 kg..ale czy to wiadomo w ciąży coś na pewno?;)
darzenka
ja jestem w 3 trymestrze 35 tydzień i teraz zauwazylam ze najwięcej przytyłam. Na początku prawie nic waga stała a teraz szybko podskoczyła do góry. na szczęście tylko miesiąc mi został :)
zosian
ja praktycznie przez p7-8miesiecy tylam minimalnie i praktycznie brzuszka nie było widać ale przez ostatnie tygodnie to zmiany byly praktycznie z dnia na dzien i łącznie przybyło mi12kg!tak ze najwieksze tycie przed toba!gLowa do góry(wow)
karolincia
Ja najwięcej tyłam w 8 miesiącu.
Agula80
no trzeba odróżnić tycie od wagi dziecka :D hihih no i ilość wód płodowych :) ale tak jak dziewczyny piszą ostatni trymestr ostatni miesiąc najbardziej :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.