Menu

W którym tygodniu ciąży dowiedziałaś się, że spodziewasz się dziecka?

Jeśli dziecko było długo i świadomie wyczekiwane, zapewne wiele kobiet pragnie dowiedzieć się o ciąży tak szybko, jak to tylko możliwe. W takich przypadkach przyszłe matki są także bardziej czujne niż te, u których wiadomość o ciąży stanowi niespodziankę. Pamiętasz, w którym tygodniu ciąży dowiedziałaś się, że Wasza rodzina się powiększy? Który był to tydzień, gdy ciążę oficjalnie potwierdził ginekolog?

NetMamaTeam Team
 700  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem tygodnie ciąży

Odpowiedzi

GaaSoolinaa
w obu ciążach w 5 tygodniu
Kumaja
5 tydzień testy w domu, 6 tydzień ginekolog
kama86
Pierwsza ciaza 6 tydzien,druga 4 tydzien..
Beatka9316
W 4 tyg. test ale druga kreska wyszła taka bardzo, bardzo delikatna więc nie byłam pewna na 100 % a w 5 tyg. jak byłam u ginekologa
irekzboralski
O obu ciążach dowiedziałam się w 5 tyg
sheryl
W 4 tyg. - test, w 6 tyg. - usg.
Nena
W pierwszej w 5 tygodniu a w drugiej początek 4 tygodnia- w szpitalu test robiłam.
iwus198920
6 tydz w pierwszej w drugiej 4/5 tydz w 6 tyg trafiłam do szpitala z wiadomością, że maleństwa już nie ma i czekamy na zabieg a po usg wyszło, że mój Skarbuś żyje :) (oczywiście odrazu zmieniłam lekarza)
Justyna14
W obu ciazach ok.5 tyg. Zadna nie byla zaskoczeniem. Na usg bylam w 8 tyg
MaLaCzarna
Około 5 tydzień
niki30041988
w pierwszej w 4 tygodniu ciąży moje cykle trwały 28 dni nigdy więcej ani mniej 29 dnia nie dostałam mc, 30stego robiłam test i 2 krechy, w drugiej ciąży w 5 tygodniu.
Anemona
w pierwszej w 7 tc. w drugiej w 5 tc
renata29
O pierwszej ciąży dowiedziałam się późno,w 6 albo nawet 7 tygodniu.O drugiej - w 4 tygodniu.Ginekolog obie ciąże potwierdził w 9 tygodniu.
Jaga80
Pewnie nikt mi w to nie uwierzy ale w pierwszej ciąży podejrzewałam już po kilku dniach ale z testem czekałam do miesiączki,w drugiej -po 3 tygodniach zrobiłam test.
Bestyjka
5/6 tc
Jaga80
Dzięki Dziewczyny(cukierek) Na dodatek dokładnie wiem w jaki konkretny dzień stworzyliśmy obie nasze latorośle(grins) (małżon jest weekendowym gościem w domu)
kama86
Mialam identyczna sytuacje..Lekarz przy potwierdzeniu ciazy stwierdzil ze serduszko przestalo bic.Pojechslismy w ten sam dzuen do szpitala gdxie musl zostsc wykonany zabieg.Poprosilam jeszcze raz o usg(zapewne i tak by je zrobiono)i sie okazalo ze serduchi mocno bije..Lekarz zostsl natychmiastowo zmieniony.


iwus198920 napisała:
6 tydz w pierwszej w drugiej 4/5 tydz w 6 tyg trafiłam do szpitala z wiadomością, że maleństwa już nie ma i czekamy na zabieg a po usg wyszło, że mój Skarbuś żyje :) (oczywiście odrazu zmieniłam lekarza)
(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.