Menu

w niewiedzy

(smutna) wraz z mężem staramy się o dziecko. Ostatni raz współżyliśmy w piątek a w niedziele miałam dostać okres. Jest poniedziałek sprawdzałam na teście a tu jedna kreska... :( czy mam odczekac i jeszcze raz zrobić?

paulinaziuta07
 681  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

madzia1330
moim zdaniem - odczekaj , najlepiej do nastepnego miesiaca , a dokladnie do 23.11 - wtedy kiedy masz dostac okres - jezeli oczywiscie do tej pory sie nie pojawi miesiaczka... moim zdaniem to za szybko... malutki potrzebuje czasu zeby sie zagniezdzic :) tak jak mowilam , nie mysl o tym teraz - na nastepny miesiac zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki :) powodzenia :)
Magdzik
No chyba za krótki czas na zajście w ciążę(krejzolka) A bynajmniej nie na jej stwierdzenie. Odczekaj jak radzi koleżanka
paulinaziuta07
ogólnie to znam przypadki zajścia wciążę 2 dni przed miesiączką tak ja powstałam heh...więc sama nie wiem. oczywiście kochaliśmy się też wcześniej ale ostatni raz w piątek... może odczekam tydzień. powiem że mam 27-dniowy cykl
krasna1
mając taką wiedzę posiadasz taką niewiedzę...
daryjka87poznan
(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)
loona20
ze jak (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
amalka
Ktoś się chyba nudzi... (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(zlosc)
piasekpustyni
paulinaziuta07 nie ma możliwości żeby zajść w ciążę 2 dni rzed miesiączką!!! po owulacji kobieta jest płodna, a później już nie na miion procent bo jajeczko obumiera i choćbyś na rzęsach stawała to nie będzie Dzidzi bo nie ma z czego. jeśli znasz sytuację że Twoja Mama zaszła w ciążę 2 dni przed miesiączką to bajki opowiada, bo musiał współżyć i wcześniej i wtedy doszło do zapłodnienia... warto zapoznać się z fizjologią człowieka w tej sytuacji.(awve)(awve)(awve)
margolcia85
piasekpustyni, to tak samo jak mi ktoś powie ze nie mozna zajśc w ciążę 2 dni po miesiączce, a jestem na to żywym przykładem że można - jestem w 36 tyg ciąży i stało się to właśnie jak pisze 2 dni po miesiączce - co prawda troche się tego nie spodziewałam ale jest i cieszym se z tego wszyscy atakże to kiedy to sprawa indywidualna każdej z nas - nie ma na to reguły!
Z tym testem poczekałabym jak radzą dziewczyny :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.