Menu

W skrócie czemu mnie nie ma...

Pytacie, a ja bardzo rzadko tu bywam bo mam kiepski dostęp do internetu i brakuje mi czasu. Cały czas jestem u Adama (ojca Stasia)...

Jest miło, szczególnie wieczorami. W dzień od groma roboty; gotowanie, sprzątanie i takie tam. Padam na twarz ale jestem zadowolona.

Staś jest chory. Ma gorączkę, około 39 stopni, jest marudny i ciągle na rączkach... Dlatego się nie odzywam.

Serdecznie Was pozdrawiam i Wielkie Buziale!!

KlaudynaK
 425  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

rodzina

Odpowiedzi

KlaudynaK
Odpowiadam jeszcze na pytanie jednej mamy: tak, rozmawiamy o przyszłości i o tym co było. Jak na razie pomagamy sobie na wzajem. Nie narzekam. Dochodzimy do jakiegoś porozumienia. Adam bardzo się cieszy, że może być ojcem i staje na wysokości zadania.
KlaudynaK
na stałe? nie wiem. Na razie czekamy na rehabilitacje jego mamy. Na ten czas na pewno wrócimy do domu bo będzie gruntowny remont i przystosowanie mieszkania do wózka inwalidzkiego. Potem pewnie już tu zostaniemy. To jeszcze zależy jak dalej potoczą się rozmowy. Do domu zaglądam, moja babcia chodzi tam na telewizję i spać. Ma spokój w nocy. Mam mieszkanie dosłownie za rogiem... Co prawda wolałabym mieszkać osobno, znaczy bez rodziców Adama ale jego Mamę strasznie Kocham i nie pozwolę aby była sama w domu.
krasna1
POWODZENIA!!
Misia80
Ja również trzymam kciuki by teraz jużbyło tylko lepiej!:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.