Menu

W Śmigusa obrzucimy się śnieżkami? Jak myślicie?

Mam filmik z przed dwóch lat, na którym moje chłopaki, szwagier i siostrzenica obrzucają się śnieżkami w Śmigusa. Jak przewidują synoptycy- w tym roku znów będzie śnieg... Co się kurde dzieje z tym światem! Pamiętam szczeniackie lata i gonitwy z butelką po płynie do naczyń/ napoju. Człowiek przemókł do suchej nitki a po godzinie na słońcu wariowało się od początku. Koledzy wpadali z wiadrami a siebie wzajemnie do rzeki wrzucali a teraz? Ech...

amalka
 299  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport śmigus dyngus

Odpowiedzi

Elfka
Jo Ci powiem czemu padze i na święta je zima. Bo Elfka ładnie posprzątała, plac ogarnęła, balkon wyszorowałą cifem, drzwi, okna domowe i piwniczne co by już ufafrane po śniegach nie były, altanę, domek młodej i nacieszyła się tym, że psina nie nosi już tak do domu. Jako, że nie nosi to se sień porządnie wyszorowałam, łącznie z czyszczeniem mojego zasranego, chropowatego tynku ( nie wiem jakie zaćmienie mózgu miałam, godząc się na pokładzenie tego paskudztwa) no itd itp....i dlatego teroz dupo śniegiem co by się Elfce Twej nie nudziło i mogła na nowo ogarniać...to jest powód...to wszystko moja wina i niestety przez to ulepimy ze śniegu królika Wielkanocnego ejmen.
Elfka
Teraz tak serio, serio...Za moich smarkatych czasów też tak ganialiśmy, mokrzy i zadowoleni. Sień się wycierało co chwila bo przychodzili zlać, a na koniec dnia większość ciuchów była mokra i się suszyła, a teraz to nam odśnieżać przyjdzie niestety (spi)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
jagoda30
Znamy to też...chyba jednak klimat nam się zmienia.
stokrotka30
Tak !Wszystko przez Elfkę!! Tyy......Tyyyyy......Elfko.(smiech)
No i oczywiście ocieplenie klimatu (smiech)
lola86
Mój mąż twierdzi że to moja wina ten cały śnieg , bo kupiłam nowe botki specjalnie na święta żeby teściowej szczena opadła . A teraz za kare pójdę w starych kozakach bo będzie pod pas śniegu . Ale ta pogoda mnie przeraża ogród miałam już wyporządzony wszystko zrobione , a po dzisiejsze wichurze mogę sprzątać na nowo . Ja chcę lato (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
amalka
A ja wydałam kupę kasy na inspekt, nasiona, cebulki... Plan ogródka zrobiłam, drzewka nowe obmyśliłam, sezon otwierać chciałam grillowy i dooopa... A to wszystko przez Elfkę i Lolę. Gniewam i płakam (placze)

Świat się zmienia a z 4rech pór roku, robią się dwie... Moja mamusia nad Sanem spędziła większość dzieciństwa. W maju już się w rzece pluskali. Tak ciepło było.

Widziałam wczoraj pierwsze zaczątki listków na krzewach. Nie mogę się doczekać eksplozji zieleni i dziecięcego śmiechu na placu zabaw. Dość mam tej szarugi.
Elfka
Przpraszum, czy mi wybaczysz Amalku? Proszem Ciem nie płakaj i nie gniewaj siem, jeszcze trochę i pogoda będzie lepsza i posadzisz te konopie itd czy tam grzybki halucynki.Nie martf siem.
amalka
Ale na konopiem i zupkę grzybkowom przyjechać musicie. Niech się jeno ciepło zrobi. Taki mój warunek (grins)
Elfka
Tajest !!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.