Menu

wachania nastroju

powiedzcie mi czy to normalne, całą ciąże miałam dobre samopoczucie a teraz pod koniec tzn. zaczynam 36 tydzień jest coraz gorzej. Często mam wahania nastroju często zdarza mi się płakać ot tak bez powodu, dodam jeszcze że nic się takiego nie dzieje co mogło by mnie wpędzać w taki humor. Z mężem wszystko świetnie i w ogóle czy też tak miałyście???

jola198622ol
 748  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża złe samopoczucie

Odpowiedzi

Magdzik
Ja przez całą ciążę miałam takie wahania nastroju, mimo, że czułam się świetnie i wszystko było w porządku. Zarówno z dzieckiem, jak z mężem, rodziną...(grins)
jola198622ol
to świetnie o myślałam że już coś nie tak(awve)
Punia
to normalka a hustawki będą jeszcze większe po porodzie ale wszystko mija nawet najdłuższa żmija jak mówiły moje siostrzenice :]
elinka
jw.
ja mialam hustawki prawie cala ciaze, najgorsze w pierwszym trymestrze i w ostatnich tygodniach... a po porodzie bylo jeszcze gorzej (krejzolka)
przejdzie, jak gospodarka hormonalna na powrot Ci sie ureguluje (grins)
pozdrawiam i zycze pomyslnego rozwiazania (kwiatek)(prezent)
KlaudynaK
Grześ powiedział, że założy "stowarzyszenie maltretowanych psychicznie mężów kobiet ciężarnych" (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) ja mam niezłe jazdy, przyznaję się bez bicia... ale o co biega to już potem nie wiem...
kasiunia1
tak też małam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.