Menu

Waga 15 miesięcznej dziewczynki.

Tak z ciekawości chciałam zapytać ile ważą Wasze dzieciaczki po skończeniu 15 miesięcy. Moja Julka waży 9,7kg i nie wiem czy to nie za mało. Apetyt ma spory, je i dość dużo i często, ostatnio też więcej pije. Wiem, że teraz jak zaczęła już chodzić to jedzenie przede wszystkim przeradza się w energię, ale i tak się zastanawiam czy nie za mało waży, gdyż wydaje mi się drobniutka. Dzięki za odpowiedzi.

sque
 3380  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie waga dziecka odżywianie

Odpowiedzi

Aniusia18
Mój synek 13tego listopada skończył osiem miesięcy i dwa i pół miesiąca temu ważył 8100kg więc teraz może ważyć gdzieś z dziewięć i waga Twojej pociechy wydaje się mała, ale jeśli jest wszystko w porządku, je wszystko i w ogóle to moim zdaniem nie ma się czym martwić.. (grins)(grins)(grins)(grins)
cytrynka
moja ważyła 10 kg. tez była i jest drobniutka, teraz ma ponad 3 lata i waży 14 kg
cytrynka
@Aniusia mój syn też rósł jak na drożdzach w wieku 15 miesięcy ważył 14 kg a córka ma tą wagę w wieku 3 lat dopiero. ale chyba dziewczynki tak mają (może nie wszystkie)że są drobniejsze
sque
dzięki dziewczyny, to już zaspokoiłyście moją ciekawość . Chociaż Julka przed skończeniem roczku ważyła tyle samo. Jest zdrowa, wszystko z nią w porządku, więc pewnie dlatego, ze się więcej rusza teraz.

@KaSia13 moja ogólnie jest drobna, ale udzicha i łydki w stosunku do jej sylwetki to ma takie dość dość :-)
mala21
Ja mam chłopa teraz ma 22 miesiące i 18 kg. Jak miał 15 miesięcy ważył jakieś 16 kg. No ale on drobny nie jest. Gruby też nie. No ale jak to mój tata gada dobry gospodarz swój interes pod dachem nosi:D
mala21
No ale ostatnio ciotka męża kupiła ostatnio dla swojego 7-letniego wnuka kurtkę która okazała się na niego za mała. Za to na kacpra jest akurat(smiech)
sque
@mala21 no to rzeczywiście drobny nie jest (grins)

apropo tego gospodarza to mój teściu też tak gada jak mu mówię, że ma brzuch jak ja w 9 miesiącu ciąży (smiech)
mala21
no ale ma już 97 cm wzrostu- a to też chyba nie aż tak mało
izkalepszy
moja ważyła 8,5 teraz ma 2 lata i waży 11,5
mala21
teścia to mam szczupłego, ale tatuś ma swoje 110 kilo i żadko schodzi poniżej
maminka
moja ma 18 m-cy i wazy 10 kg..jest szczuplutka i nie przejmuje sie tym...poszla w moje slady:)
myszka838383
@mała to rzeczywiście masz prawdziwego chłopa w domu. Mój Adaś ważył ponad 8 kg jak miał 5 miesięcy, na bilansie 2-latka 11,5 kg a teraz ma 3,5 roku..94 cm wzrostu i 13,5 kg ( trobinka taka) :D
marthakd
Mój synuś w wieku 15 miesiecy ważył jakieś 11 kg teraz ma 5 lat prawie i jest jak dąb ma wzrostu ok 130 moze i wiecej nawet i waży 24kg jest normalnie zbudowany jak na swój wzrost:)
sque
dzięki za odpowiedzi.
Basia88r
Mój Bartek ma 17 miesięcy i waży 10 kg
KatarzynaPloch
mój Kubuś ma 14.5 miesiąca i waży 11.800 dziś byliśmy na szczepieniu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.