Menu

Waga

Witam
mam pytanie jestem w 34 tygodniu ciazy i od poczatku ciazy przytylam juz 13,5 kg czy jest to normalne? dodam ze przez ostatnie 3 tygodnie zdazylam przytyc 4,5Kg.

styna26
 654  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża waga ciała

Odpowiedzi

Paulinka1701
Tak to jest zupelnie normalne :)))
Mandarinios
Przytyłas normalnie:)
Magdzik
Bardzo normalne:) Ja przez całą ciążę przytyłam 13 kg(grins)
sweetnessa27
ja przytyłam 23kg(grins)
Basia1980
To normalne ja przytyłam przez ciążę 25 kg i na szczęście juz wróciłam do swojej wagi(grins)
Mandarinios
ja przytyłam 25 minęło 8 m-cy i nadal 7 w nadmiarze:/
styna26
Dziekuje za szybka odp :) teraz mi ulzylo wielkie dzieki
grazynka36
Ja przytyłam w ciąży 25 kg. i jak narazie nie mogę teraz pozbyć się tych zbędnych kilogramów , ty przytyłaś normalnie(awve)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(kwiatek)(kwiatek)
sheryl
ja przytyłam przez całą ciąże 12 kg
ewelinas
ja również przytułam ok 20 kg:) 10 kg po porodzie zgubiłam:p ale moj maluszek ma miesiac wiec pewnie to drugie 10 kg zdarze jeszcze zrzucic:)
olita7
ja przytyłam przez całą ciąże ok 16 kg... także nie stresuj się. A przytyłaś prawidłowo tzn jak mówią książkowo powinno się tak ok 13 kg przytyć. Juz ci mówie jak to mniej więcej wygląda o ile dobrze pamiętam... sam dzidziuś pod koniec ciąży ok 3,5 kg, wody 2 kg... macica ok 1,5 kg, łożysko ok 2 kg... także już się robi ok 9 kg. A przecież jeszcze zmagazynowane zapasy jedzonka, zatrzymana woda w organizmie itp. itd. A zgubić damy radę. Mnie po porodzie zostało jeszcze ok 5 kg a minęło już 8 miesięcy. spoko będzie dobrze.
elizka
A JA MAM NA PLUSIE 16,5 KG I WIELKIE ODLICZANIE DO PORODU , NAJWIĘCEJ PRZYTYŁAM W 8 I 9 MIESIĄCU
ACH TE KILOGRAMY - OBY SPADŁY SZYBKO PO PORODZIE
POWODZENIA I ZDRÓWKA
avialle
no niestety w ostatnich tygodniach ciąży przyrost wagi może wynosić nawet 0,5kg na tydzień, ale wszystko zależy od tego ile ważyłaś przed porodem, oczywiście nie ma się czym martwić, bo po porodzie szybko gubisz kg, ale sama ciąża tyle nie waży :), niestety jako oczekujące mamy pozwalamy sobie na zbyt wiele.. :):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.