Menu

Waga łazienkowa

Jakie macie wagi? Są one jakiś konkretnych firm? Wskazują tylko wagę ciała czy może różne pomiary ? (tkanki tłuszczowej, poziom wody itp) ?

Nicoletta
 791  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród waga łazienkowa

Odpowiedzi

Zana
też myślę o zakupie wagi ...ale szczerze mówiąc te które mierzą tłuszcz i wodę to mi śmierdzą jakimś chwytem ...jakoś mało w nie wierzę ...dla mnie waga to powinna ważyć ... coś co jest od wszystkiego jest do niczego (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) ...oczywiście jakąś nie made in biedronkla tylko jakąś lepszą chcę ale ważącą i nic więcej ...ewentualnie żeby zapamiętywała wcześniejsze wagi (grins)
Nicoletta
wykukałam na allegro wagę Eldoma (z bajerami) za w sumie nie dużo.. jakoś 60 parę .. zwykła na targu kosztuje 39zł więc chyba tamta jest naprawdę w atrakcyjnej cenie :)
myszka838383
mam elektroniczną ( ŁUCZNIK) bez bajerów. Kupiłam w markecie Auchan za 45 zł
Renatka2019
Mam wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem jak mam to zrobić bo zbyt dużo danych trzeba tak wprowadzać więc dałam sobie z tym spokój.
Iwona1977
@GEODZIA bo lustra klamia (grins) ja mam wage jakas stara i zawsze cos zawyza...i jak pisze @Zanka cos co jest do wszystkiego jest do niczego
korek221
mam wagę z bajerami ale pomiar wody to chyba raczej bujda na resorach, bo nie dość że mam niedowagę to jeszcze wychodzi ,że składam się niemal wyłącznie z wody(krejzolka) - wagę dostałam za"punkty" w aptece
izkalepszy
nie mam wagi(grins) ważę się u mamy a u niej waga oszukuje na jakieś 3 kilo oczywiście na korzyść...(smiech)
JustiSam
Ja mam elektroniczna z Biedronki i jest super tylko teraz za duzo wskazuje(smiech) Jak juz dojde do siebie to sie zwaze(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.